Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért vagyok ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért vagyok ilyen, vagy mitől lettem ilyen? = ( ( (

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Az igazság az, hogy elég furcsa vagyok már évek óta.. Nagyon ritka az, hogy én elkezdjek érezni valaki iránt.. de ha elkezdek, és a férfi aranyos kedves szerető meg minden ami csak kell, akkor elvárom hogy mégjobban bizonyitsa, hogy szeret, én meg semmit sem teszek érte, hogy nehogy elbízza magát.. és tudom hülye gondolkozásmód, de ezt csinálom.. és ha mégjobban elkezdem szeretni akkor meg elkezdek vele kötöszködni és ürügyeket keresni, hogy miért dobjam ki szerencsétlent, mert félek a szerelemtől és szerintem egy szar dolog. és nem akarok szerelmes lenni, de így sosem leszek viszont boldog. És a legfurcsább az, hogy még soha az életben egyik pasi sem vert át, mindegyik szerelmes volt belém, mindent megtett értem, az összes ismerősöm irigyelt, hogy értem mindenki az életét is odaadná és kérdezték hogy csinálom.. Igazából nincs okom félni a szerelemtől mégis félek.. A barátnőm, akit minden pasija átvert eddig, ő nem csinálja ezt amit én.. Akkor én miért csinálom?? Hiszen sosem csalódtam.. nincs okom félni, akkor miért vagyok ilyen??? Kérlek segítsetek, mert sosem leszek boldog.. Jah és azt elfelejtettem mondani, hogy ha elhatározom, hogy nem kötök bele a férfiba, csak szimplán boldog leszek vele, akkor meg ha rámjön a kötöszködős ötperc akkor nem bírom megállni, hogy ne kössek bele valamiért, amit meg sem tett.. és egyszerűen felrobbanok ha nem szakíthatok vele. Segítsetek kérlek, mert nem akarok ilyen lenni, nem akarom bántani a férfiakat az én baromságom miatt. :((( Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány! Én ugyanezt csináltam a barátnőimmel Igazán sosem fog elmúlni, max egy tompítani rajta egy kicsit...
2011. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem találkoztam még ilyennel. Nem mindennapi lány lehetsz. Találj valaki olyat, akivel akár minden nap szakíthatsz... jobb ötletem nincs.
2011. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Legyél lezbikus
2011. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamukapcsolatban benne lennél?


Hajdú-bihari lányt keresek. Te úgyis szeretsz szakítani. :D


Velem még járnod sem kell igazából velem, engem nyugodtan megbánthatsz még sosem volt senkim sem. Legalább ezt is megélem, hogy szakítanak velem. :D


22/F

2011. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én velem is így van ez csak én fiú vagyok. hát én nem szakítok soha más szakít velem de én mindig csak viccelek de ők ezt nem fogják fel. pl a barátnőm azért sértődött meg mert mindig bekeni az arcát tejföllel mert hogy simít vagy mi a f@szt csinál. én meg mondtam neki viccből hogy nem szoktak beköpni a legyek mikor mész az utcán? biztos csurom légyszaros már a fejed csak nem veszed észre a tejföl miatt. és azóta nem is beszél velem.
2011. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!