Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon állapotos lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon állapotos lettem?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatom van,fiatal vagyok,párszor szeretkeztünk már barátommal.Mindig nagyon vigyázunk,óvszerrel védekezünk.Egyik alkalommal,részéről megvolt(egyszerűen fogalmazva)az "első élvezés",elment megtisztálkodott,majd felhelyezett egy másik óvszert és folytattuk,viszont az kiszakadt,de szerencsére azonnal észrevette és megszakítottuk az aktust.Nagyon ideges vagyok...
2008. máj. 8. 21:11
 1/4 anonim válasza:
77%
Leghelyesebb az lenne, ha kérnél 72 órás tablettát! Mert az ha egyszer beveszed időben biztosan hat, és utána nem őrlöd fel magad, hogy mi van ha mégis, és jobban jársz, mint egy esetleges abortusszal, bár nem tom hogy szeretnél e babát, de abból, hogy félsz nagyon azt veszem el, hogy nem!
2008. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

az elottem ironak: akkora utolso szarházi vagy, hogy veled kellett volna ezt megtenni, csak kár, hogy már késo, mert a világon vagy te kis rohadék!

egyébként a kérdezonek: sztem nagyon kicsi az esélye, hogy terhhes légy! a tobbi válaszolonak meg annyit, hogy nem értem miért ezt a 72 orás tabit nyomják rá mindenkire azonnal...aztán majd ha egy érdeklodo fiatal csaj olvassa a válaszokat, akkor azt fogja gondolni, hogy ugyan már minek védekezni,majd mindig beveszek utána egy 72est.aztán ugy tonkreteszi vele magát, hogy sosem lesz gyereke...

bocsi, hogy ilyeneket irok, de kicsit felhuztam magam ezen a leegyszerusitett világon!

és szurkolok, hogy ne legyél terhes!

2008. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabi kellene!
2008. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményeket,vettem be 72 órás tablettát,megbeszéltük inkább barátommal hogy a szexuális életet hanyagoljuk egy jó ideig,amíg el nem kezdem szedni egy fogamzásgátlót,+ az óvszer és teljes a biztonság... Soha többé nem szeretnék ilyen élményt!Nem kockáztatok
2008. máj. 9. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!