Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet hozni még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni még az érzéseimet, hogy ismét belé szeressek? És ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben nem érzem iránta azt amit éreztem,úgy érzem kiszerettem belőle.Találkozni sincs vele kedvem,és nem érzem azt,hogy hiányzik.Ha meg találkozunk úgy,hogy már 4-5 napja nem láttuk egymást,akkor sem érzem azt,hogy húúú de hiányzott.Már nem érzem magamat olyan jól vele mint korábban.Sőt még kételyeim is vannak a volt barátnőjével kapcsolatban,sokszor emlegeti,ez is kiábrándított :(

Helyrelehet még hozni ezt a kapcsolatot vagy jobb szakítani?


2009. máj. 24. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, a szeretetet/szerelmet nem lehet "csinálni".

valakit vagy szeretsz, vagy nem. az érzéseidet nem irányíthatod.

2009. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A válasz ott van a soraid közt: szakítsatok és legyetek barátok. Akkor elkerülhető, hogy megutáld, mert az lesz a következő fázis, amikor minden apróságért cseszegeted és rosszat keresel benne. Lépj tovább
2009. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne, ha szakítanátok!

Így mind kettőtöknek jobb lenne, és barátok is lehettek!

Én drukkolok, sok sikert!=)

2009. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!