Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! A csajotoknak hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A csajotoknak hányadik pasija vagytok?!

Figyelt kérdés

nos mondjon bárki bármit a barátnőmről, én vagyok neki a 8. pasija akivel lefeküdt. Sok?! sok...ennyi nem tudok mi csinálni vele.

Lehet hogy én voltam a hülye hogy beleszerettem, ezt nem fírtatom...kellett a csaj, megkaptam, megszerettem, szerelmes lettem belé, és ő is belém.

Nekem ő a 2. csajom akibe szerelmes vagyok. (volt pár egyéjszaásom is meg komolytalan csajozások is, de szerelmes most vagyok 2. jára)

Előtte egy hosszú igazi diák szerelemből induló komoly kapcsolatom volt ami majd 4 évig tartott.

Csak kiváncsi vagyok, hogy ki hanyadik az aktuális csajánál...

Ne bíráljátok az én barátnőmet, szeretem, volt sok pasija, bulizott sokat, smárolt csajokkal is...mindent bevallott, ha ez ribancság, akkor igen ribanc a csajom, de nem érdekel, mert nincs még egy ilyen nő az tuti...:)


23/F

19/L


2012. jan. 8. 20:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

XD

jo lehet tulzás volt tényleg...bocsi..:)


de akkoris te értetted emg a lényeget:)

2012. jan. 8. 22:09
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 16os!

Nagyon gyerekes hozzáállásod. Kb. óvódás szint ez a "ha fiúknak lehet akkor a lányoknak is". Mindenkinek más fér bele az értékrendjébe, nekem pl. soknak számít ha egy lánynak 20 éves korára már 8 különböző szexpartnere volt. De ugyanez áll a fiúkra is, nem gondolom hogy menő dolog egyéjszakás kalandokba keveredni és 10-20-30 nőt "elfogyasztani".

Nem mondom azt hogy akinek ennyi meg annyi partnere volt az ribanc vagy ilyesmi, de megvan a véleményem róla, elárul pár dolgot a személyiségéről.

Férfi létemre én csak úgy tudom elképzelni az intim viszonyt ha kapcsolatban történik, de lehet naív vagyok.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: a 3. vagyok a barátnőmnek, ebből az első az komolytalan "diákszerelem" a második pedig egy 1-2 hónapos rövid kapcsolat volt neki, szóval szerintem nincs ezzel így semmi gond.


21F

2012. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

neked nem fér bele...engem nemzavar....:)

nekem is volt, neki is volt...

am neki nemvolt soha egy éjszakás kalandja, volt másfél éves kapcsolata is előttem, a többi meg pár hónapos csak, mert általában csak kihasználták a pasik...

2012. jan. 9. 16:39
 24/24 anonim ***** válasza:
50%

22.

Látom nem sikerült értelmezni amit írtam...

Azt írtam, hogy azt tartom nevetségesnek, hogy a lányokat olyan durván megkövezik azért, ha lefekszik pár sráccal, míg fordított esetben tök rendben van. És ez miért is gyerekes? Gyerekes ha nem látom igazságosnak? Jó akkor legyen gyerekes.


Mint írtam, nekem nincs semmi bajom avval, ha valaki nem akar több mindenkivel lefeküdni, de én nem kritizálom, és olyan fricska jellegű megjegyzést sem teszek rá, hogy "hát ez sokmindent elárul róla".

Mert szerinted mégis mit árul el róla? Ért a zenéhez, és szereti a makarónit? Vagy másodállásban gazdátlan kiskutyákon segít?

NEM ismered ezeket az embereket, a kérdező barátnőjét sem, engem sem, és ugyanúgy nem ítélheted el őket, mint ahogy én sem téged azért, amiért te szerelemből szeretkezel. Én sem mondom rád, hogy biztos túlérzékeny h.ülye idióta vagy, mert nem így van.


Szóval kérdező én továbbra is a barátnőd pártján állok. Max kapok még pár negatív szavazatot... :D

2012. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!