Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányadik barátnőtök volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik barátnőtök volt az igazi, kit végül el is vettetek feleségül? F/26

Figyelt kérdés
Csak a miheztartás végett: az számít, akivel szeretkeztetek is. Az óvodai és tinikori: "kézenfogvasétálunkéscsókolózgatunk" típusúak nem fontosak. ;)
2011. nov. 18. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ertelmes ferfi nem hazasodik.
2011. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
pff ez mekkora hülye válasz!!! Mivel lány vagyok nem válaszolok a kérdésre, de amit az első válaszoló írt..háát..
2011. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát nő vagyok, a páromnak én voltam az első barátnője, mi szétmentünk. Most van párja, nem tudom elveszi-e, remélem megtalálta benne az igazit és boldogok, tehát én drukkolok nekik :)

Apukámnak anyukám volt az első, 17 volt apa, 15 anya, amikor összejöttek, 25 éve házasok.

Én ugyan azt megtaláltam, akihez hozzá akarok menni, de ő nem fog elvenni és nem is tudom emlékszik-e még rám és a régi szép időkre :(


Hajj, de nehéz ez :(

2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy csak csajok válaszoltak.
2011. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Én nem az igazit vettem el. 7 év után el is váltunk.
2011. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
én fiu vagyok! az elösvel csak szex a 2dik 6 hónapot jártam a 3 dik 8 év egysütt járás után megkértem a kezét
2011. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"A házasság a remény győzelme az értelem felett."
2012. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!