Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! A csajotoknak hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A csajotoknak hányadik pasija vagytok?!

Figyelt kérdés

nos mondjon bárki bármit a barátnőmről, én vagyok neki a 8. pasija akivel lefeküdt. Sok?! sok...ennyi nem tudok mi csinálni vele.

Lehet hogy én voltam a hülye hogy beleszerettem, ezt nem fírtatom...kellett a csaj, megkaptam, megszerettem, szerelmes lettem belé, és ő is belém.

Nekem ő a 2. csajom akibe szerelmes vagyok. (volt pár egyéjszaásom is meg komolytalan csajozások is, de szerelmes most vagyok 2. jára)

Előtte egy hosszú igazi diák szerelemből induló komoly kapcsolatom volt ami majd 4 évig tartott.

Csak kiváncsi vagyok, hogy ki hanyadik az aktuális csajánál...

Ne bíráljátok az én barátnőmet, szeretem, volt sok pasija, bulizott sokat, smárolt csajokkal is...mindent bevallott, ha ez ribancság, akkor igen ribanc a csajom, de nem érdekel, mert nincs még egy ilyen nő az tuti...:)


23/F

19/L


2012. jan. 8. 20:04
1 2 3
 11/24 tetro ***** válasza:
nekem gőzöm sincs. miért? mert rohadtul nem számít. nem is értem, hogy egy felnőtt kapcsolatban ki számolgatja ezt, meg minek. persze, a barátnőd még nem felnőtt, és ezek szerint te sem. 19évesen a 8 nem kevés. és akkor mi van? ítélkezni akarsz a saját barátnőd felett? ha nem tudod feltétel nélkül szeretni, akkor nem kell járnod vele.
2012. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

szó sincsen erről!

nem én kérdeztem, ő mondta magától, egy szóval sem kértem erre. Őszinte volt velem, énis azvoltam vele bevalottam az egyéjszakás csajaimat is, mindent....

nem ítélkezem, ha ítélkeznék, össze sem jöttem volna vele, hisz már az elején tisztáztuk ezeket...

szóval ezcsak egy egyszerű kérdés..:)

2012. jan. 8. 20:31
 13/24 tetro ***** válasza:
ha nem ítélkezel nem teszed fel ezt a kérdést. egyszerűen azért, mert nem foglalkozol vele. és nem válaszolod meg helyettünk a kérdésed, hogy ez sok-e...
2012. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

csak kíváncsi vagyok, nemítélkezem....

mondom, ha ítélkeznék, meg nemfogadnám el már rég dobtam volna, vagy össze sem jöttem volna vele...

2012. jan. 8. 20:37
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 22 éves koromra nekem eddig 1 barátom volt csak(még most is együtt vagyunk).A 8 nekem is soknak tűnik,én nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve.

21L

2012. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

Én lány vagyok, de erre muszáj válaszolnom! :D

Én tényleg nem értem mi bajod. Te is voltál csajokkal, egyéjszakással, komolytalannal... Most szerinted azok a csajok a semmiből lesznek, akikkel aztán senki más nem akar majd járni? :D

Mai napig hülyére röhögöm magam ezeken az ítélkezéseken a fiúk részéről. Mi lányok tűrjük szó nélkül, hogy a pasik 10-20-30-40-50 de néha akár 100+ (!!! komolyan) csajjal is szexelnek, mert épp kinek mihez támad gusztusa, vagy vágya. És az rendben van. Mert egy srác az f.asza gyerek, az dugjon meg bárkit az nem gáz, ő kemény csávó.

De egy nő lefekszik egy sráccal, akkor ordas nagy kva, hogy lehet, hogy lefeküdt 8 sráccal, te szent ég!


Figyelj, a barátnőd valahogy felszedett 8 srácot, ebből biztos volt komoly kapcsolat is.

És? Változott ő ettől? Nem. R.ibanc? Persze, hogy nem. (kivéve ha égre földre reklámozza, de nem hiszem). Te kérdezted őt, ő meg válaszolt. Előtted történt, és az, hogy ő előtted mit csinált, azért sem te sem más nem kérheti számon, hogy ezt mégis hogy képzelte? Sok? Kinek? Az itt fórumozó 20 éves szüzeknek? Persze, nekik sok, mert ők nem tudják ezt elképzelni, hogy egy lány esetleg pusztán a vágyaira hallgatva, mondjuk szexeljen valakivel.


Ne ítéld el a barátnődet, és ne érdekeljen más mit gondol róla, mert az a fontos, hogy te szereted, és neked jó így.

Egyébként tessék, szerintem a 8 tök korrekt szám, én 5 sráccal szexeltem, 5 továbbival történt más (pl egy csók, vagy ilyesmi) és komoly kapcsolat szempontjából mostani barátom a 3. (2.5, 1.5 éves kapcsolatok voltak)

De ne hogy azt hidd, hogy ezek mind egyszerre történtek, hanem egy évben talán 1x vagy 2x valami, de 20 éves fejjel ez simán összejön, pedig nem buliba járó részeges p.icsa vagyok, egyszerűen csak szeretem az életet, és nem hiszek abban, hogy meg kéne kötnünk magunkat, ha egyszer valamit élvezünk, és tudjuk ésszel csinálni.

2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16. vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy persze azzal sincs bajom, ha valaki 1-2vel beéri, és azt látja jónak, de ne nézzetek le másokat azért, mert ők másképp akarnak élni, mint ti. Fordítva sincs ilyen.
2012. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem ítélem el ezért..:) mondom!

16 éves létedre te láttad át legjobban azt hogy mire irányul a kérdés!

köszi a választ..:)

2012. jan. 8. 20:53
 19/24 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, a 16. választ írtam én, ezért írtam hogy 16. vagyok. :D
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 tetro ***** válasza:
hmm, én elsőre is felfogtam hogy húszéves vagy :D
2012. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!