Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h az exemet végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h az exemet végleg száműzni tudjam az életemből?! Mit tegyek h eszembe jusson soha többé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
és mit tegyek ha folyamatosan azon van h bántson szid mindenkinek ok nélkül?mert még nem tudott elfelejteni? bnőimmel próbál kikezdeni idegileg tönkretesz:(
2012. jan. 7. 20:03
 12/18 anonim ***** válasza:
a mindent kitörlök megoldás ideig-óráig rendben van,de ezek az emlékek hozzád tartoznak,ezektől is lettél más ember.később még jól jöhetnek,gondold át.
2012. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a pasi kora?v éretlen,v próbál manipulálni,ne engedd.ha rólad beszél,még érdekled,és érzéseket táplál,a te döntésed,ezzel mit teszel.v emelt fővel viseld,v ülj le vele és békés hangnemben add tudtára,h ez nem működik,amit csinál
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezekkel a dolgokkal a saját nyomorékságát bizonyította.

Az én exem is elkezdett full keményen csajozni 8persze sikertelenül) és tudom,hogy az én idegesítésemre.:D De én csak nevettem rajta.:D

Gyere,nevess te is!:)

2012. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igen ő is azt teszi
2012. jan. 7. 20:11
 16/18 anonim ***** válasza:
Életed végéig eszedbe fog jutni, ugyanúgy, ahogy az első napod az iskolában, az első háziállatod, az első csókod. Ezeket sem tudod száműzni az életedből, mert hozzád tartoznak. Az exedet sem kell "száműznöd" a gondolataidból, helyette inkább vond le a vele kapcsolatos tanulságokat és fejezd be a picsogást.
2012. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
annak mi értelme van,hogy egymáson röhögtök?hacsak nem 16évesek vagytok,és kellőképpen éretlenek,akkor nem ez a megoldás.minél inkább úgy látja,hogy figyelembe sem veszed,nem is törődsz vele,annál jobban fogja idegesíteni,majd végül,ha látja,hogy semmi értelme nincs a gyerekes húzásainak,abbahagyja.de ha folyton ingereled azzal,hogy másokkal röhögsz rajta,stb,stb,azzal csak olajat öntesz a tűzre.és mitől lesz az neked jobb,ha kinevetheted?magad ellen cselekszel,mivel akkor megint eszedbe jut...szóval :)
2012. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nema röhösédre hanem a csajozásra írtam!
2012. jan. 9. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!