Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h az exemet végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h az exemet végleg száműzni tudjam az életemből?! Mit tegyek h eszembe jusson soha többé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Agyműtét. Sajnos ennek módját én se ismerem.
2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Utcakultúra ***** válasza:
Keress egy másik pasit.
2012. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7.62x39mm, tarkón át. Más nem segít, én egy éve próbálom, volt pia, drogok, stb, nem beszéltem vele 9hónapig, most rám írt, együtt voltunk pár órát, és azóta megint teljesen összetörtem, romon vagyok fejben, pedig egyébként elég kemény ember vagyok. Próbáld meg lezárni, bebeszélni magadba hogy jobb így, és keress mást akivel olyan mint vele volt (nem, nem lesz olyan, de legalább hasonló).
2012. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Könyveld el, hogy ennek vége, igyekezz kerülni, illetve ha eszedbe jut, akkor tereld el a gondolataidat. Emellett pedig a sport rengeteget tud segíteni. Én felejtés gyanánt suli után heti 2-3-szor legalább mindig elmentem úszni. Ott csak én voltam, a víz és a gondolataim. Sokszor annyira fáradtra úsztam magamat, hogy otthon már csak beestem az ágyba és aludtam. Nekem ez jött be... A vízben "eltudok számolni önmagammal". Elhatároztam, hogy tovább lépek, a fent említett szabályokat betartottam és igaz idővel, de sikerült is! :)
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
amíg lélekben nem tudod elengedni,semmi módszer nem válik be.ihatsz,lehet más párod,de mindig eszedbe fog jutni.talán az segít,ha megválaszolod a miérteket,kielemzed,miért lett vége,és kicsit jobb lesz,ha látod,ez volt a jó döntés.sajnáld magad pár napig/hétig,sírj,és elemezz.
2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19:53-nak igaza van, sport tényleg segít, ha edzek akkor én is nyugodt vagyok, viszont emiatt kezdek szekrény méretű lenni, szóval óvatosan :)
2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen zenéket hallgattam:

http://www.youtube.com/watch?v=BFNvNB_f8Kw

http://www.youtube.com/watch?v=bOEvBlNI-wc


Arra kell gondolnod,hogy nem véletlenül alakult így.Nektek nem együtt kell lennetek,mert ő csak hátráltat.


Törölj ki minden közös képet.Msn-ről tiltsd le,még ha nem is véglegesen.

2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
vannak esetek,amikor szükségszerű az elválás,pl brutális ellentétek.csendben el kell fogadni
2012. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is nemrég lettem kidobva.töröltem minden helyről ahol láttam őt pl msn, facebook stb.hihetetlenül rossz érzés volt de az is segített valamennyit.tölts sok időt barátaiddal, bulizz, sportolj ez tényleg sokat segít.semmikép ne legyél egyedül mert az csak mégrosszabb
2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!