Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek ti abba, hogy ha valaki szakít a párjával, és később újra összejön vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 19:14
1 2 3
 21/26 Macs1209 ***** válasza:

Veszekedés mégnagyobb veszekedést fog szülni, és feljön az is, hogy már otthagytátok egymást.


Őszintén szólva, én kétszer sosem jártam 1 nővel, aminek

egyszerű oka volt:

Elég dinamikus vagyok 1 kapcsolatban, keresem a dolgok mi-

értjét, és csak akkor van szakítás, ha képtelenek vagyunk

megoldani a problémát. Késöbb se tudnánk megoldani, ezért

nem próbálkozunk mégegyszer. Nálam ez van, működött, és

ezután se csinálnám másként.

2012. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Igen! Mi is igy jártunk s azóta eljegyzett s van egy szép babánk!! :)
2012. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Hány évesek vagytok! Amúgy én sem hiszek benne, mert előbb-utóbb előjönnek ugyanazok a problémák
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem már 2x is volt ilyen..

Az első barátom 14évesen volt..Először 5 és fél hónapot jártunk végül szakítottunk 4hónapra..Utána összejöttünk megint és 2és fél hónapig ment..(a szakítás oka először a megunás volt,másodjára a nemszeretés,de ő 3nap múlva egy csajjal összejött)

A második barátommal 3és fél hónapot voltunk együtt..8hónap után újra összejöttünk és még mindig együtt vagyunk most tartunk 3hónap 8napnál.(:(A szakítás oka a mindennapos veszekedés,most már nem veszekszünk)

Az újrakezdés néha jó..néha nem..:S

2012. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 rebeka1 ***** válasza:
0%
viszket te idiota cseled
2012. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
utolsó.. ezt mire írtad?
2012. jan. 25. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!