Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem sokkal a szakítás után összejön valaki mással?

Figyelt kérdés
szeretheti még a régi barátját, ha ezt teszi?
2012. jan. 1. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az új jobban néz ki a réginél, egy pillanat alatt kiszeret a régiből.
2012. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ok.

ha szeret az ember vkit még, akkor sztem az kizárja, hogy mással legyen, sztem...

2012. jan. 1. 14:00
 4/9 Müszüke válasza:
Hát nem tudni. De én biztos nem jönnék össze egy másik fiúval csak azért, hogy elfelejtsem a régit, mert még közben őt is szeretem.
2012. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiatalnak fogalma sincs mi az a szerelem,mert nem volt benne része és nem is lesz.Ezért aztán simán elképzelhető.
2012. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na és mivan akkor ha a csaj veled van és nem a te érzésed érdeklik hanem egy másik emberé? Na neba szamár. Így jártam utoljára :/
2012. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán... ha szeretsz valakit akkor nem tudsz mással lenni. Az ember nem tud csak úgy dobálózni az érzéseivel, hogy egyik nap még ő, másik nap meg más.
2012. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én pedig ismerek ilyen csaj ment a facebookona szívecske meg az imádás szakítottak a csaj 2 nap mulva már egy másik pasinak ment a szívecske meg a nagy szerelem
2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te az előző pasidat nem is szeretted akkor.ha meg csak azért jössz valakivel össze hogy elfelejtsd a régi barátod akkor meg mondjuk ki egy önző ember vagy mert az exednek is biztos szar lehet látni hogy te máris valakivel vagy és tegyük fel ő még ki sem hevert illetve az új sráccal is önző vagy mert búfelejtőnek használod hogy a régit elfelejtsd. Mikor szakítottál a pároddal?
2012. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!