Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam menni vagy ne?

Figyelt kérdés
Szilveszter előtt 3 haverunkkal levonatoztunk egy csajhoz akit már 7 éve ismerünk!Ott is maradtunk egy éjszakát,de arra nem számítottam h lesz ott még 2 csaj is!Eljött az este valahogy úgy jött ki a dolog h én az egyik idegen csajjal aludtam!Szex nem volt mivel nem hagyta!Egész éjszaka csókolózás volt meg petting...és egymásba voltunk egész reggelig!Jó volt vele!Neki is velem!Reggel el is mentek mind2en mivel dolgoznak!Nem sokkal utánna mi is hazamentünk!Egyébk nagyon messze lakik tőlem a csaj és valahogy mindig csak rá gondolok,pedig nem is volt semmi szinte!Ha fent van facen chaten mindig csak akkor beszélünk ha én írok rá!Ő soha nem írna rám!3 napja direkt nem írtam rá,hátha ő ír rám!De semmi... szerintetek hagyjam a csajt vagy próbálkozzak tovább nála?
2012. jan. 6. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak bevolt b@szva azé volt az az éjszaka olyan..
2012. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit vettél észre, szeret veled beszélgetni, vagy inkább tőmondatokban válaszol, lekoptató stílusban? Sokáig szoktatok chatelni? Lehet, hogy csak nem mer írni.
2012. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Nem volt beb@szva

Második:

Igen,nagyon szeretett beszélgetni!Nem volt lekoptató!Hát ha én ráírok akkor elég sokáig beszélünk!De úgy érzem hogy nem akar semmit,mert ha ő is akarna valamit akkor magától írna..

2012. jan. 6. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, nem ez nem így megy. Ha bejön neked, éreztesd vele, írj rá. Mert ha normálisan válaszol, akkor szeret veled beszélgetni. Te vagy a fiú, neked kell kezdeményezni. Nem fog rádírni, inkább nem beszéltek (és esetleg szenved is magában, h nem írsz rá). Legalábbis én így működöm... :)
2012. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig is ezt csináltam! :) De ebből már nem lesz semmi (sztem)! De kösz a jó tanácsot!Még fogok próbálkozni!
2012. jan. 6. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, na de és továbbá mit vársz? Ha nincs tisztában vele, nem tud mit csinálni. Ha tetszel is neki, akkor sem fogja kijelenteni, neked kell megtenni a következő lépést
2012. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oksa :D Azon vagyok.. Ha nem sikerül akkor nem!Ez van,nem halok bele :))
2012. jan. 6. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok?
2012. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 21
2012. jan. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!