Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvegyem a jegyet neki?Szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvegyem a jegyet neki?Szóval elhívtam egy lányt hozzánk, el is jön, csak busszal kéne menni... megvegyem a buszjegyet, vagy hagyjam ott h vegye meg ő?

Figyelt kérdés
Esetleg moziba (kérdés ugyan az)? F/15
2009. jan. 25. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első randikon te fizess mindent a lány helyett, aztán ha tovább megy a kapcsolatotok, ezt megbeszélitek.
2009. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
megveheted, biztos jol fog neki esni.
2009. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jahh, még 1 kérdés... Koleszos, szal ha esetleg kísérem a koleszba, vagy hazafele, akkor vigyem a bőröndjét/csomagját?
2009. jan. 25. 20:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Még valami.. Gondoltam adok neki egy rózsát is. Amikor elindulunk, vagy amikor hazafele/visszafele megy/megyünk adjam oda neki? Szerintem hazafele kényelmesebb, mert akkor nem kell cipelni addig.
2009. jan. 25. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én speciel nem szeretem ha mindent kifizetnek nekem. Lehet, hogy ezzel csak én vagyok így.

A rózsa nem túlzás egy kicsit első randi után? Bár aztán, te tudod, hogy hogyan vagytok. Biztos örülni fog neki.

2009. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

szerintem meg ne fizess se jegyez a rózsát meg pláne felejtsd el! egy egyszerű találkozásról van szó nem? hát akkor, majd ha a barátnőd, akkor meghívhatod. ne hagyd magad kihasználni. persze ha annyi pénzed van...


Nem attól vágódsz be egy csajnál hogy mindent fizetsz neki... ettől csak szánalmas leszel a szemében és ki fog használni, ezt akarod?

2009. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Meg vegyem-e. -> Így hangzik helyesen. A jó kifejezőkézség az értelmes lányokat mindig leveszi a lábáról.

Virágot bármikor lehet adni egy lánynak, nem kell alkalom.

Buszjegy is jó ötlet, figyelmes vagy, azt jelzi. De azért tényleg ne rá szórd a zsebpénzed :)

Éa ha ő hív meg valahova mindenképp fogadd el. Sok sikert.

2009. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
ha randi, mindenképpen vegyél virágot és a köszöntés után ad oda neki, fizesd a jegyét ha elutasít akkor is erösködj kicsit, ezt hívják lovagiasságnak ennek minden nő/lány örül (fiú)
2009. jan. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3.hozzászólónak!Ha egy lány elfogadja azt a felajánlást h fizesse a fiú a jegyet,nem azt jelenti h kihasználja!Az én barátom is eleinte mindig erősködött h ő fizet stb. én meg nem voltam hajlandó elfogadni!Nem kell egy 15 éves fiúnak bemagyarázni hülyeséget hogy a lány ki fogja használni meg ilyenek!!!!!Rossz képet fog kialakítani!

A kérdezőnek!Nagyon aranyos ez a gesztus!ha normális a csaj,értékelni fogja!Ha az első randitok lesz és moziba akartok menni,te vedd a jegyet,ha rózsát veszel neki akkor add neki oda egyből.Vedd le a lábáról,kedveskedj neki!Ha meg ragaszkodik ahhoz h ő álljon vmit akkor hagyd!De semmiképp ne mond azt neki,h na ezt most te fizeted!!Azért még manapság is legyen meg a fiúkban a lovagiasság!!!

2009. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NEM! Menj ki elé, de el ne késs!
2009. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!