Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azon gondolkozom hogy előfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon gondolkozom hogy előfordulhat-e hogy egy egész életen keresztül csak egy embert szeressünk még akkor is ha ez esetleg viszonzatlan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 100 éves és nem is akarok önsajnálatba menekülni hogy tuti biztos nem lesz más akit ugyanúgy tudnék szeretni csak sokan körülöttem gyakorlatilag úgy cserélnek partnert (azért nem minden héten) mint más alsónadrágot még akkor is ha közben azt mondják hogy mennyire szerelmesek.

lehet az én felfogásommal van a baj de nálam nem elég hogy szép legyen valaki:persze mondjuk utána fordulok de számomra a belső is ugyanolyan fontos.

ezért nem vagyok biztos abban hogy találkoznék valakivel aki olyan lenne akiben ez a 2 feltétel megvan egyszerre.


2012. jan. 6. 09:17
 1/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ez változó, hogy mikor találsz ilyen embert. Én pl. Budapest mellet lakok, és Zalaegerszeg mellett találtam meg a párom, erre b@sszál valamit:P

Mellesleg a mostani "alsónadrágcserélgetők" azért így tolják, mert most akarják kiélni magukat amíg fiatalok. Nekik erre szükségük van.

2012. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelek,lehet nálam ez később jön elő de nálam ez a kiélés dolog nem igazán van meg,a távolság meg sztem nem akadály
2012. jan. 6. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát tulajdonképpen nincsen semmi fizikai korlátja ennek. Ez a partnercserélgetés meg nem feltétlen a kiélés nevű jelenség terméke, hanem inkább az érzelmi felelőtlenségé. Sokan úgy jönnek össze, hogy 1 hetes ismertség után van valami szimpátia meg vonzalom, és ezt összetévesztik a szerelemmel, szeretettel. Nem ismerik rendesen a párjukat, csak valami kezdeti fellángolásból beleugranak egy kapcsolatba, aztán később meg kiderül, hogy valójában nem is az az illető akinek gondolta és végeszakad az örökcsodálatoscukormázasegyetlen szerelemnek.


Sokan nem tanulnak a hibából és kezdik újra az egészet egy másik jelölttel...


Az igazi szerelem vagy szeretet ritka. Nem megy olyan könnyen, mint sokan gondolják, és nem is múlik el csak úgy. Még akkor sem, ha az illető nagyon megbánt, belénk tapos. :S

2012. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 3. bekezdés nagyon igaz
2012. jan. 6. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én el nem tudnám képzelni, hogy 1 nőnél leragadjak.
2012. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák
2012. jan. 6. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon keveset éltem (22/f) de én simán el tudom képzelni, hogy leéljek egy egész életet 1 valakivel. persze nekem is van szemem, én is megfordulok az utcán ha látok szépet, de az életemet, és az ágyamat nem osztom meg jött-mentekkel, és nagy kiváltság ha valaki oda kerül.
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
helyes, én is így gondolom
2012. jan. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!