Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami vékony, de dagadtnak se mondanám magam. olyan köztes. mindenki azt mondja milyen szép arcom van. bár volt egy kapcsolatom amit nagyon gyorsan abba hagytam. igazából féltem. most pedig olyan pasik keresnek akik nem jönnek be. akik meg igazán tetszenek és jól is érzem magam velük nem érdeklődek irántam csak mint barát. mit csinálok rosszul? :( aadjatok ötleteket hogy min változtassak.
2011. dec. 18. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél be nagyobbítót a melltartódba
2011. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a fogalmazási stílusodon.
2011. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért hiszed azt, hogy akik nem jönnek be azoknak te bejössz, és hogy jól éreznéd magadat e velük
2011. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne kergess hiú reményeket olyan fiú iránt, aki nem szeret téged viszont! Engedd el és keress mást!


Tudom nehéz én is voltam szerelmes, de túltettem magam, amint láttam, hogy csak barátok lehetünk.

2011. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyetértek a második kommentelővel. Fogalmazási stílusodból kiderül, hogy túlságosan egocentrikus, hiú vagy. Vesszők elhagyásával meg egyszerűséged rí le. A fiúk ezt nem szeretik. Az összes tinilány manapság ilyen, és ezeket megszerezni nem kihívás, ezért nem is fognak nagyon rádmozdulni. Persze, ha normális barátot akarsz, akkor ezeken változtass, és sokat beszélgess a srácokkal, mert én ha sokat beszélek egy olyan lánnyal, aki eleinte nem tetszik nekem, de megtaláljuk a közös szót, akkor egy idő után szimpátia alakul ki. Persze, ha macsó idiótát akarsz, akkor csak simán járj disco-ba.
2011. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen válogatós, és adj esélyt a kevésbé jóképű srácoknak is!
2011. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bandi95 válasza:

Keress, ismerj meg új fiúkat. Intő példa a Facebook :)

Beszélgessetek, és ha neked tetszik ő, akkor juss el odáig vele h megkérded h ő neki is tetszel-e. Ha igen, talizzatok...

Remélem segítettem :)

2011. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!