Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokáig magányos voltam, találtam valakit akivel el tudtam volna képzelni, mondhatni tökéletes lett volna, nem jött össze. Most meg már nincs kedvem ismerkedni vagy komoly kapcsolatba kezdeni, hiába érzem, hogy jó lenne... Vannak akiket kedvelek, de nem érzem azt, hogy "oda tudnám adni a lelkem" és velük akarnék lenni. Vagy külsőre nem tetszik vagy belsőre, nem találtam még olyat akit el tudnék fogadni. :S Nagyon kevés ember érdekel magamon kívül... Egyszerűen nincs meg az a lelki összhang. Csak szexkapcsolatok meg nem az én világom... Jól jönne néhány barát, és egy kapcsolat is, de nem unaloműzésből szeretnék velük lenni, de ha egyszer nem érdekelnek akkor mit csináljak...

Mindig az egyetlen szerelmet akartam megtalálni, most meg már nem érdekel az egész, hogy tudom, hogy ilyen nem biztos, hogy van... Csak azért nem akarok senkit, hogy legyen.


2012. jan. 6. 00:45
1 2
 11/20 WhiteLabel ***** válasza:

Akkor dobjál nekem is:D

De szigorúan barátközás mert asszony a farkamat letépi.:D

2012. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én a szövegben ezt látom:nyaf,nyaf,mást nem nagyon
2012. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Arról én nem tehetek, ilyen a személyiségtípusom. Békés flegmatikus. :)
2012. jan. 6. 01:12
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem kockáztatok, még megharagudna asszonyka.
2012. jan. 6. 01:13
 15/20 anonim ***** válasza:

Akkor dobj nekem egy üzit...


22/F

2012. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amúgy én is így vagyok mint te Kedves Kérdező!

Nekem mindig azt mondják,hogy ne akarjak semmit,majd rámtalál a szerelem,amikor nem is gondolnám!Ez jó nagy kamu :D mert nyitott szemmel kell járni!Bár én hiába járok,nem látok senkit az utcán sem,aki egy kicsit is tetszene!

2012. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Persze, valamit tenni kell érte. Csak tudnám mit. Nálam az nem valami jó, hogy amikor mondom, hogy nem volt még barátom akkor azt hiszik, hogy semmi olyan nem történt az életemben és elkezdik mondani, hogy micsoda érték vagyok amikor nem tudják mik voltak velem. Aztán meg magyarázkodhatok csak mert olyasmit akarnak látni aki nem én vagyok... :S
2012. jan. 6. 12:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Járj nyitott szemmel, légy magabiztos, és kedves ennyi a lényege. Ha ezek mind megvannak benned akkor meg fogod találni azt akit keresel. Ez meg a majd rád talál valaki meg egy nagy hülyeség. Hiába lehetsz te akármilyen szép ha a belsőddel nem tudsz senkit se megfogni. Egy bizonyos kor fölött egy normális férfinál már az is számít milyen egy lány belsője . Az is lehet a kisugárzásoddal riasztod el valamiért a fiúkat. Ha Te megad nem kaparod ki a ,,gesztenyét,, akkor más ugyan miért tenné ?

Szóval hajrá én szurkolok neked :) 24f

2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
üdv a klubban!
2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekelne hova tűnt a kérdés többi része és miért tűnt el egy csomó válasz... :/
2012. jan. 9. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!