Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokáig magányos voltam, találtam valakit akivel el tudtam volna képzelni, mondhatni tökéletes lett volna, nem jött össze. Most meg már nincs kedvem ismerkedni vagy komoly kapcsolatba kezdeni, hiába érzem, hogy jó lenne... Vannak akiket kedvelek, de nem érzem azt, hogy "oda tudnám adni a lelkem" és velük akarnék lenni. Vagy külsőre nem tetszik vagy belsőre, nem találtam még olyat akit el tudnék fogadni. :S Nagyon kevés ember érdekel magamon kívül... Egyszerűen nincs meg az a lelki összhang. Csak szexkapcsolatok meg nem az én világom... Jól jönne néhány barát, és egy kapcsolat is, de nem unaloműzésből szeretnék velük lenni, de ha egyszer nem érdekelnek akkor mit csináljak...

Mindig az egyetlen szerelmet akartam megtalálni, most meg már nem érdekel az egész, hogy tudom, hogy ilyen nem biztos, hogy van... Csak azért nem akarok senkit, hogy legyen.


2012. jan. 6. 00:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szellemi, fizikai és bármilyen érzelmi aktivitást nem vált ki belőlem.
2012. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 WhiteLabel ***** válasza:
így háromnegyed egykor, őszintén? LESZ*ROM!!!!!
2012. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha tudnám,hogy nem én írtam, azt mondanám,hogy én írtam.
2012. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. Ezen röhögtem. :D


3. Lány vagy?

2012. jan. 6. 00:48
 5/20 anonim ***** válasza:

100% ugyanígy vagyok. de ez az oldal nem lelkisegély, nem társkereső, nem vigasztaló-szoba. inkább menj el csajozni! ha próbálkozol, nagy valószínűséggel nem találod meg az igazit. Ha nem próbálkozol, 100% hogy nem találod meg az igazit.

18f

2012. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem-nem, fiú, de az első szótól az utolsóig illik rám.
2012. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem nyavalygásnak szántam csak gondoltam leírom. Unatkozom és jó lenne valakivel beszélgetni. Csajozni? Erre még nem gondoltam, lehet több sikerem lenne, mint a fickókkal. :D Lány vagyok.
2012. jan. 6. 00:53
 8/20 WhiteLabel ***** válasza:
heh:D
2012. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha kedved támadt beszélgetni dob egy üzit (00:46, és 00:50)
2012. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2012. jan. 6. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!