Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerelmesek vagytok egy lányba annyi miatt nem szerettek ki belőle, mert keveset tudtok beszélni vele, ugye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy érted pontosan?


Hogy ha együtt vagyunk és nincs téma, vagy a csaj nem tájékozatlan vagy nem képes kommunikálni, vaaaagy hogy keveset tudunk telefonon beszélni meg neten?

2012. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem ebben a formában.

De az biztos, hogy ha két ember nem tud miről beszélgetni, akkor ott nem is beszélhetünk szerelemről.

2012. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha keveset tudtok beszélni neten, illetve napközben nincs alkalmatok kettesben normálisan beszélgetni.
2012. jan. 5. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs közös témánk a csajjal az elég lehangoló, azon kívül akkor nem is vagyunk szerelmesek igazából...
2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De sztem ki lehet szeretni belőle, ha keveset látja az illetőt, bár, hogy ha már komolyabb szerelemről van szó, akkor sztem a távolság vagy akármi miatt nem szeret ki az ember a másikból. :)
2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!