Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ennyire szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfröccs kérdése:

Voltatok már ennyire szerelmesek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm 2010 nyarán jöttünk össze, egy hónapot jártunk. Ekkor szerettem belé. Azóta szeretem de nem merem elmondani...hogyan közelítsek rá? Jóba vagyunk de nem nagyon beszélgetünk...

16/F


2012. jan. 3. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várj... most a barátnőd, vagy nem ?:D
2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egyoldalú szerelem, ilyen miatt felesleges kínozni magadat, ha nem szeret, felejtsd el és keress másik lányt!
2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kozeledj hozzá, hiszen a fiúnak kell kezdeményezni! hívd el moziba, udvarolj neki...
2012. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akaszd fel magad vagy a szerelembe fogsz belehalni. Az utóbbi fájdalmasabb.
2012. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor legyek öngyilkos?? Mert én nem merem elhívni sehova se...:(((((
2012. jan. 4. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
légy bátor, férfiasodj meg egy kicsit! "te kis NYUSZI"
2012. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!