Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg? Hagyjam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg? Hagyjam el? Gyerek is van.

Figyelt kérdés
A problémám,hogy a párom 2x lebukott már,hogy a neten ismerkedik,írogat lányoknak.Az nem derült ki,hogy találkozott-e velük,vagy volt- szex.De nekem az írogatás is több,mint elég!30 éves,van egy csodás 7 hós kislányunk.Minden rendben van egyébként,rendes,kedves,imádja a lányát,és engem is,ezért nem értem az egészet...Csinálta gyerek előtt,terhesen,és azóta is.Most próbálom a gyereket nézni,nem akarom elszakítani az apjától,imádják egymást...Viszont engem teljesen felőröl lelkileg ez az egész.Magamat hibáztatom,hogy nem vagyok elég jó és kívánatos neki,semmibe sem nézem magam,depressziós vagyok.Ja,és kategóriákkal jobb nő vagyok,mint akikkel leáll.A legutóbbi lebukás óta havonta 1x szeretkezünk,teljesen elhidegültem és kiábrándultam belőle.Szeretném,ha együtt maradna a családom,és újra boldogok lennénk.Mit tegyek?

2012. jan. 5. 10:40
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt(teljesen ingyenes):www.noititkok.com

Ebben megtalálod garantáltan a választ amit keresel.

Sok sikert!

2012. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sztem erre te magad adtad meg a helyes választ. tudod legbelül h mit kéne tenned, de vhogy mégis próbálod elsimítani a dolgot belemagyarázásokkal..

"Egyébként meg,most nézzem el,hogy csal,aztán 10-15 év múlva,mikor már elég nagy a gyerek,akkor elhagy egy formás,feszes 20 évesért?Én meg 40 évesen kezdjek új életet?"

így van. te döntésed, h 40évesen, roncsként akarsz-e elválni, vagy még most lépsz és megadod magadnak az esélyt a boldogságra. ne a gyerek miatt maradjatok együtt, ha van rá lehetőséged költözz el. itt már nincs miről beszélni sztem. 22/L

2012. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dottorre ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ha többször lebukott, akkor ez a teendő. Ki tudja, ettől lehet , hogy megjön az esze is.
2012. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen,igazatok van...Ragaszkodok,mert egyébként tökéletes társ,és szeretem...Szeretném megoldani,ahelyett,hogy elmeneküljek...

Elköltöztettem,mikor lebukott.1 hét után visszaengedtem.Lehet változott,vagy csak okosabban csinálja,nem tudom.De ez rajtam nem segít.Se az önérzetem,se a nőiességemen,se azon,hogy férfiként nézzek rá újra...

2012. jan. 5. 12:17
 15/16 anonim ***** válasza:

' a sexel kapcsolatban én nem kívánom őt, és nem fordítva'

Itt van a probléma kérdező, talán nem kellett volna hanyagolni,

ez a baj sok nővel, önzőek, ha nincs kedve akkor nincs sex, és majd csodálkoznak hogy ha a pasi félrekacsint!

Magadba keresd a hibát!

2012. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kedves tudatlan utolsó!A második lebukás után hidegültem el tőle,addig naponta,sőt naponta többször is együtt voltunk,még terhesen is!Semmi gond nem volt a szexuális életünkkel,nem volt elhanyagolva!Olvasd el az írottakat,ha már kommentelsz!
2012. jan. 5. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!