Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg? Hagyjam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg? Hagyjam el? Gyerek is van.

Figyelt kérdés
A problémám,hogy a párom 2x lebukott már,hogy a neten ismerkedik,írogat lányoknak.Az nem derült ki,hogy találkozott-e velük,vagy volt- szex.De nekem az írogatás is több,mint elég!30 éves,van egy csodás 7 hós kislányunk.Minden rendben van egyébként,rendes,kedves,imádja a lányát,és engem is,ezért nem értem az egészet...Csinálta gyerek előtt,terhesen,és azóta is.Most próbálom a gyereket nézni,nem akarom elszakítani az apjától,imádják egymást...Viszont engem teljesen felőröl lelkileg ez az egész.Magamat hibáztatom,hogy nem vagyok elég jó és kívánatos neki,semmibe sem nézem magam,depressziós vagyok.Ja,és kategóriákkal jobb nő vagyok,mint akikkel leáll.A legutóbbi lebukás óta havonta 1x szeretkezünk,teljesen elhidegültem és kiábrándultam belőle.Szeretném,ha együtt maradna a családom,és újra boldogok lennénk.Mit tegyek?

2012. jan. 5. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit is tennél, beszélj vele őszintén erről. Egyébként a gyerek miatt ne maradj vele együtt, mert ha tönkremész lelkileg, az neki sem lesz jó.
2012. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ebből az életben nem lesz boldog család.
2012. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én szüleim szinte naponta elakarnak válni, és hidd el néha már én is azt kívánom tegyék meg, igaz rég elmúltam 7 hónapos, próbáljátok párterápiát vagy hasonlót ha csak írogat nem kell egyből a kukába dobni.
2012. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mióta lehettek együtt, de valószínűleg viszi az ösztöne és nem tud magának megálljt parancsolni, ami önmagában még nem olyan "nagy probléma".

Emellett viszont minden rendben van vele, rendes, kedves, imádja a lányát és Téged is... <-szerintem ez az ami hosszú távon összetart egy családot és nem az, hogy csajozik-e.

A csajozást és a nőzést ki lehet nőni, ha hagyják.

Sokkal fontosabb szerintem, hogy azzal tisztában légy, hogy 100%-osan melletted áll-e, nem akar-e elhagyni. Ha Veletek akar maradni akkor nincs gond. Azt is mondhatnám, akkor csajozhat.


Viszont beszélgess el vele erről. Mond neki, hogy ha csajozik akkor legalább úgy csinálja, hogy Te ne tudj róla és ne okozzon fájdalmat ezzel neked és ne ébresszen benned kétségeket.

Szóval próbálj szemet hunyni ezen dolgok felett, ha egyébként minden rendben van.Ne vegyél róla tudomást. Éljetek boldogan. Vegyél fel szexi fehérneműket, csípd ki magad, légy erotikus, vegyél egy vibrit. Amikor kettesben vagytok légy egy kicsit ribancos. Foglalkozz magaddal és szerintem arra leszel figyelmes, hogy ott lesz melletted álló farokkal. :)

2012. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan arra fogjátok ezt a viselkedést,hogy ösztön?? Az már elfogadott,hogy félrekúr de foglalkozik a gyerekkel?? Szomorú,hogy 19 évesen több erkölcs szorult belém,mint egyesekbe..
2012. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már sokszor beszéltünk erről,az eredmény:nagyon sajnálja,nem akart bántani,többször nem fordul elő,szeret,nem akar elveszíteni.Én mégis azon parázok mikor bukik le megint,meg forgatom magam,mit nem kap meg...Erre a válasz,hogy mindent megkap,nem tudja miért csinálja...

Én is olyan családban nőttem fel,ahol feszt veszekedés volt,és jobb lett volna ha elválnak.Nekünk azért nem a veszekedés teszi ki az egész napunkat.Csak már nincs bújás,ölelés,csók,szerelem,tűz...Ha közeledik,csak az jár a fejemben,hogy kivel lehetett előttem...

2012. jan. 5. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:

11:10

Te is ilyen lazán lenyelnéd ha a gyereked apja rendszeresen csapja,esetleg viszonya lenne? El tudnád annyival intézni,hogy legalább hazajön,játszik a gyerekkel majd engem is megrak a mai szőke után? Ez nem házasság ez max nyitott házasság,melynek egyetlen funkciója a bűntudat nélküli szex egy idegennel. A gyerek ebbe nőjön bele??

19N

2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt.Nem akarom elnézni,hogy megcsal!Én sem csalom,ne tegye ő se ha szeret!Legyen fontosabb a családja!A szexel kapcsolatban:én nem kívánom őt,és nem fordítva...
2012. jan. 5. 11:21
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként meg,most nézzem el,hogy csal,aztán 10-15 év múlva,mikor már elég nagy a gyerek,akkor elhagy egy formás,feszes 20 évesért?Én meg 40 évesen kezdjek új életet?
2012. jan. 5. 11:26
 10/16 anonim ***** válasza:

11:19 Én nem akarnék tudni róla. Ha nem megy a család rovására. A többit már ő dönti el. Ezt úgysem tudod semmilyen hisztivel befolyásolni. Ez olyan mint amikor a gyereknek tiltasz valamit. Úgy is megcsinálja.


11:21 Az ösztön nem így működik. Hiába fontos a családja, bele fog harapni a tiltott gyümölcsbe. A kérdés, hogy ezt el tudod-e fogadni vagy nem? Elnézed-e vagy nem. Neked nem kell tudnod erről.


11:26 Ezt neked kell tudnod, hogy képes-e a párod ilyen mocskos dologra, hogy elhagyjon egy feszes huszasért. Ha erre az a válaszod, hogy igen, akkor most azonnal hagyd el.


11:10-es voltam 29F

2012. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!