Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettszik egy fiu h mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy fiu h mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A sráccal egészen pici korunk ota nagyon jobba vagyunk. És félek h ha elmondom neki h tettszik akkor félek h meg romlik a barátságunk!
2012. jan. 4. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinyitod a szádat, és azt mondod: Tetszel!
2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki.
2012. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem könnyü! mert félek h nem fogok tettszeni neki!
2012. jan. 4. 17:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor előbb kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki. Legyél már egy kicsit kreatív!
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
háát igen! :D köszi mindenkinek! de akinek még van valami tippje az irjon!!
2012. jan. 4. 17:08
 6/13 anonim ***** válasza:

nem fog komolyan venni, ha így a szemébe mondod: tetszel

én a helyedben mondjuk megpróbálnám elinvitálni ide-oda (találkozni) aztán hátha összejön valami

2012. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ez a legjobb eddig
2012. jan. 4. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Elmondok neked őszintén valamit. Mindezidáig nem gondoltam bele, hogy hogyan is reagálnék én egy hasonló szituban. Szóval egy régi nagyon kedves lány ismerősöm, egyszercsak bevallja nekem a szíve mélyén lévő dolgokat. Én erre hogyan is reagálnék? Ha tetszene, örülnék neki, talán még lehet is valami, feltéve, ha nincs senkim vagy épp nem bitorolja valaki más a szívem. A másik, ha nem tetszik és csak barát, akkor elmondom neki, hogy szomorú, de én nem érzek így és nem is tudnék, de remélem ez nem lesz befolyással a továbbiakra.
2012. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 kommentelö nagyon köszönöm a válszod sokat segítettél! :)
2012. jan. 4. 17:12
 10/13 anonim válasza:
azzénszavammal igy ., héj te gadzsoo nagyon jo pali vagy jossz az agyamba egykis uborkafalira,
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!