Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd 38 cm-vel kisebb lenne, mint te?

Figyelt kérdés
Láttam, volt már hasonló kérdés. Attól még kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre is. Az egész úgy van, hogy van egy lány, akinek bejövök. De sokkal (38 cm) alacsonyabb, mint én (én 196 cm vagyok). Arcra szép, meg testre is, csak a magasságkülönbség zavaró... :S
2012. jan. 3. 20:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem Tomi vagyok! :D


A haverodnak is hasonló ,,problémái" vannak/voltak?

2012. jan. 3. 23:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtad azt hogy te vagy a Tomi? :D Azzal se lett volna semmi gond, akire én gondoltam az egy nagyon kedves fiú, és pont 196 cm magas... amúgy igen, vannak ilyen "gondjai" neki is. Bár nem hinném hogy foglalkozik vele :)
2012. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna (184 vagyok) , aki most tetszik ő kb, 155cm
2012. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!