Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged is zavarna ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged is zavarna ha a barátnőd egyfolytában mobil facebook-ozna mikor veled lenne?

Figyelt kérdés
Mert az enyém ezt csinálja és már nagyon unom,nem tudom ,hogy emiatt érdemes-e szakítani avagy sem csak ha felhozom neki akkor meg megsértődik
2011. dec. 15. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
zavarna igen
2011. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Inkog Nito ***** válasza:
86%
Engem zavarna,bár ez attól is függ mennyit vagy vele.Ha egész nap együtt vagy vele akkor nem hinném hogy olyan nagy dolog.Ha keveset lehettek csak együtt akkor baj.
2011. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Az,hogy mást csinál, jelesül a telefonját buzerálja,mikor veled van, egyértelmű jelen annak,hogy nem tisztel téged.

Lapát utca 2 neki.

2011. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hármasnak teljesen igaza van. Járjon a fészbúkkal vagy a telójával.
2011. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Amikor a barátom ezt csinálja én kiveszem a telefont a kezéből, leteszem az asztalra, és az ölébe ülök :D De ő legalább nem csinálja túl gyakran. Ha együtt vagytok, az a minimum, hogy rád figyel.
2011. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

háát megmondanám neki h vagy a kúrva telefonod és a facebokod vagy én! de a kettő egyszerre nem megy!


ÉS ha 3.x-ra is ezt tenné akkor 1! repülne a telefon!!

2.! Repülne ő is!

2011. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én agresszív ember,igazából hetente 3-4 X találkozunk,ma például együtt voltunk úgy 4 órát és körülbelül 10-15 percenként facebookozott 5 percet.


Igazából szeret mert ő akar csókolózni ,ő simogat,ő akar jobban kefélni de akkor is ez engem eléggé bosszant.


Majd meglátjuk mi lesz de ez eléggé idegesítő mert én is azt érzem,hogy semmibe vesz és a facebookon az osztálytársai meg a barátai százszor fontosabbak neki mint én.

2011. dec. 15. 22:17
 8/15 anonim ***** válasza:
pfff nem vagytok határozottak gyerekek. vagy szimplán unalmasak. csajom csinálta ezt, otthagytam a geccbe. azóta nem megy fészbukra
2011. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérd meg szépen, hogy mikor veled van, ne netezzen, inkább rád figyeljen.


23F

2011. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem az is zavar ha fészbúkozik mert rühellem a fészbúkot!!!

Aki azon él az szerintem eléggé szegényes lelkületű!

2011. dec. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!