Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez akkora nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez akkora nagy probléma?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és még nem volt barátnőm, volt pár lány akivel nagyon jóban voltunk, meg hasonlók, de nem éreztem úgy hogy az a fajta ember lennék aki 2naponta cseréli a barátnőjét, mint a többi átlagos 14-17 éves fiú, és nem éreztem azt sem, hogy szükségem lenne rá, mert a tanulást első sorban fontosabbnak tartom, mint elverni az időmet valakivel, aki aztán megcsal, vagy dob egy másik gyerek miatt, mert "az a menő". Mi a véleményetek? Jöhet bármilyen kritika, a véleményemen nem fog változtatni.
2012. jan. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj. ez lenne a normális, hogy nem pár napos kapcsolatot akarsz. én lány vagyok de nekem 16 évesen volt először barátom, 1 évig együtt voltam vele:D
2012. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy rendben vagy.

És hogy ezt értékelni fogja később egy lány.

Nagyon sokan szeretik az okos fiúkat, főleg akinek céljai és határozott véleménye van.

15 évesen az ember meg inkább a tanulással, barátaival, hobbijával törődjön. Lesz még elég év a csajozásra, de ezek más szempontból fontos és pótolhatatlan évek.

2012. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy ebben a korban nem a szex (mert valljuk be, általában azért vannak a legtöbben együtt ebben a korban) az első, majd ráérünk még vele, és nem érdekel ki mit gondol a véleményemről, zöldeket kaptatok!:)
2012. jan. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!