Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a probléma, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma, vagy vannak mások is, akik hasonlóan gondolkodnak?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nincsen egy normális kapcsolatom, mert nem találok olyan embert, akit el tudnék képzelni a hosszú távon a páromként. Előbb-utóbb mindenkiről kiderül, hogy ha szükségem lenne rá igazán, akkor eltűnik mellőlem. És már kezdek kissé kiégni az pár éjszakás kapcsolatoktól.

Nem tudom, én várok szerintetek ebben túl sokat, hogy egy párkapcsolatban a páromra szeretnék támaszkodni, vagy egyszerűen csak nincs szerencsém?


(És nem arról van szó, hogy hisztis, éretlen tinédzser lennék, egyszerűen nálam nem csak a dugásról szól az egész.)

20N


2011. dec. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem veled van a probléma. bár ez inkább a férfiak problémája...
2011. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túlságosan szeretnél kötődni valakihez?És ez elriasztja a pasikat?

30/f

2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

háát ez azért kérdéses dolog.


Tudod azt, hogy mi az amit egy férfiban keresel?

Tudod azt hogy miért hagynak ott? Szerinted azért hagynak csak ott mert sokat vársz el túlük?


Vagy igazából eddig minden pasit félreértettél és mindegyik csak kihasznált?

Vagy túl naiv voltál és hamar beléjük szerettél?

2011. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most ez lehet kicsit egósan hangzik, de esküszöm, nem úgy értem, csak a tényt írom le: Velem még sosem szakítottak.


És én sem vagyok bunkó, hogy minden miatt kidobnám őket, csak nem túl jó a családi hátterem, amiből adódóan sokszor vagyok levert, és sokszor kell "megérteni", amire sokan nem képesek.


(Konkrét példa: Ha édesapám a kórházban van, akkor miért nem tudja megérteni a párom, ha inkább hozzá megyek be látogatni, és nem vele romantikázni?)

2011. dec. 29. 17:04
 5/6 LadyLee ***** válasza:

20 éves vagy... nem olyan nagy kunszt, hogy még nem dobtak...


Egyébként meg: nekem volt, hogy kb. 4,5 évig nem volt pasim. És? Azért az ember egyedül is érezze magától jól. Ne legyél már ennyire társfüggő.

2011. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akikkel eddig találkoztál nem volt bennük túl sok empátia...

Amikor mondtad, hogy bemennél az apukádhoz a kórházba, minthogy most kettesbe legyetek akkor felajánlhatta volna, hogy elkísér téged és így egy ideig kettesben is van és a családod is látja, hogy törődik veled illetve a Te családoddal (persze csak akkor, ha nem kényszerből kísérne el vagy mert hátsó szándéka lenne, hanem mert téged szeret és fontos vagy neki és a családod is).

Majd jön az igazi, nyugodj meg:)

Nem feltétlen kell az első randik után odaadnod magad és akkor nem fogsz kiégni a pár éjszakás kapcsolatokról (persze, ha nálad a pár éjszakás kapcsolatban a szexet is értetted és nem csak azt, hogy összejöttök pl Hétfőn és Csütörtökön szakítotok, mert nem voltál vele eleget..).

2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!