Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van vele ha mégis engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele ha mégis engem szeret?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a pasim és megtudtam,hogy most újta a volt barátnőjével van!Már napok óta irogat nekem,hogy mindig a szívében voltam és ott is leszek!
2008. márc. 30. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az a kerdes, ami megvalszolhatatlan....

Engem is megcsalt a volt pasim a tobbit hadd ne irjam...aztan 3 evig uldozott a szerelmevel miutan kiadtam az utjat. Ki erti ezt???? Nincs valasz.

Ha o ugy dontott akkor, hogy nem kellessz neki tobbe, akkor most mit akar?

Tudom, hogy kemeny amit irok, es tudom, hogy foglalkoztat hiszen en is benne voltam ebben a helyzetben, de azt mondom, ha egyszer elhajtott, akkor most aztan ne probalja visszanyalni magat! Ne kusszon labtorlo alatt az eletedbe, mert lehet, ujra megteszi es ujra osszetori a szivedet.

Probald a kicsi szived mas iranyba forditani es ne hagyd, hogy erzelmileg zsaroljon, mert azt teszi.

Keress olyat aki ugy szeret ahogy vagy es csakis teged akar nem ket baratnot egyszerre hiszen abbol amit irtal, nyilvanvaloan ez tunik ki.

Sok boldogsagot es erot kivanok nagyon nagy szeretettel.

2008. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a srac nem tudja eldonteni mit is akar, es hasonlitgatja a ket lanyt... En nem foglalkoznek vele. Tudom nehez meg osszetorte a szivedet de most kell erosnek lenned es kiadni az utjat. lehet h azert ir ilyeneket mert rajott nem is csinalt olyan jo uzletet h szakitott veled. de en nem szeretem ezt a megoldast ha lo nincs a szamar is jo alapon. ha meg latja h meg teged erdekel a szemlye akkor fog tovabb probalkozni. evvel a romantikus szoveggel akar ujra visszanyalni magat. en nem hagynam. Inkabb talalj egy olyan fickot aki megerdemel teged es akinek CSAKIS TE leszel az egyetlen midnene. Hidd el megeri varni es elfog jonni!!!
2008. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: amiért a nők is állandóan igénylik hogy bókolgasson nekik fű/fa, még ha van barátjuk akkor is, a fiúk is szeretnek több vasat tartani a tűzben, mert ha az egyik ugrik, ott a másik. Az, hogy mindig a szívében leszel, semmit nem jelent hidd el, nem szerelem, csak szeretet, de ezt mindenki mondhatja annak akit kicsit is szeret.

Valószínűleg azért nem Veled van, mert kell a változatosság neki, vagy mert a csaj nem engedi el, vagy olyan jó az ágyban.

2008. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!