Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek lazábbak az erkölcsei és jól érzi magát ettől? Vagy volt egy ilyen időszak az életében?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy komolyabb érzelmek nélkül volt együtt fiúkkal, hosszabb rövidebb ideig. És, hogy megérte-e.


23/L


2012. jan. 2. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

mert a média nem a valóság... még azért vannak akik erősen NEM-et mondanak a tömegmanipulációnak és élik a maguk életét.


Amúgy én gondolkodtam rajta ,ha egyszer véget érne a kapcsolatom a párommal, akkor kipróbálnám milyen szeretőt tartani (mondjuk úgy, hogy a férfinak sincs családja/szerelme)


22/L

2012. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
tripperes :)
2012. jan. 2. 22:33
 13/19 anonim ***** válasza:
látom eltaláltam :) idióta.
2012. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Évek óta szexkapcsolatban élek.Előfordul,hogy pár hétig nem találkozunk,de akkoris csak a szex hiányzik.Ha egyhuzamban több napot vagyunk együtt nem bírjuk elviselni egymást.Nincs igényem normálisabb párkapcsolatra, nem várok el semmit, nem ünnepelünk együtt,nem ismerkedünk a másik családjával,ajándékozás sincs.

Jól érzem magam, nem vágjuk át egymást,ő sem akar többet ennél.Nem szállok egyik **** a másikra,kitartok mellette.


Egy-két éjszakás kalandom még nem volt.Ezen a kapcsolaton kivül volt még egy 3 éves normális párkapcsolatom.

2012. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Csak a félreértések elkerülése végett,

egyáltalán nem vagyok ribanc, eddig 3 férfival voltam együtt, kettővel szerelemből, egyel meg együtt jártam pár hónapig, de nem voltam belé szerelmes. Csak érdekelnek a válaszok.

2012. jan. 2. 22:37
 16/19 A kérdező kommentje:
Viszont egyáltalán nem ítélem el azokat, akiknek lazábbak az erkölcseik, egy kis darabot szeretnék belőlük, hogy lazábban tudjam kezelni az érzelmeimet.
2012. jan. 2. 22:39
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

nekem volt egy olyan időszakom, amikor több pasival is voltam és érzelem mentesen. pusztán csak élveztük egymást. de NEM idegennel, hanem ismerőssel. és persze a kíváncsiság is belejátszott. nem bántam meg, nagyon jó volt. de most lassan 4 és fél éves kapcsim van és nem hiányzik :)


L21


ui: nem voltam ribanc....-.-"

2012. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

Utálom ezt begyöpösödött látásmódot, egyáltalán nem ribanc az aki a szexkapcsolatot választja.

22F

2012. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én részben megértem ezt a begyöpösödöt látásmódot, mert haszna is van. Leginkább az a jó benne, hogy evvel a monogám elvvel kevesebb teret kapnak a nemi fertőzések, csak egy bizonyos kör között terjed.


Persze nem azt mondom, hogy aki szexkapcsolatban él, az feltétlen ki van téve ennek, csak nagyobb a kockázat.

2012. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!