Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek lazábbak az erkölcsei és jól érzi magát ettől? Vagy volt egy ilyen időszak az életében?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy komolyabb érzelmek nélkül volt együtt fiúkkal, hosszabb rövidebb ideig. És, hogy megérte-e.


23/L


2012. jan. 2. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.


22/L

2012. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyeneket ribancnak hívják és általában élvezik. Sajnos ez nem átmeneti állapot. 34F
2012. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Háhá, a ribancozósakat akartam izzítani :)
2012. jan. 2. 22:18
 4/19 A kérdező kommentje:
De amúgy komolyan kérdezem
2012. jan. 2. 22:19
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Más a ribancság és más a szabadszelleműség, a szabadelvűség. Ha valaki következetlen, akkor téved a ribancság hibájába. Ha viszont mindenkinek egyforma esélyt ad, szabadelvű. De ha túlzottan válogatós, akkor ribancozzűák le a Visszautasítottak.
2012. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Miután egy 3 éves kapcsolatból kiléptem. Utána volt egy fél évem, mikor kicsit tomboltam. Aztán az utolsó kis kalandomnál megismertem a férjemet. Nem igaz, hogy ribanc és az sem, hogy nem átmeneti állapot. Nem mondom, hogy kifejezetten büszke lennék arra a fél évemre, de nem tartom magam ettől rossznak. Nekem megérte és semmi esetre sem változtatnék a dolgon.


28N

2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Persze.Végülis rájöttem,hogy csak egyszer voltam igazán szerelmes.Naná,hogy nem tartott sokáig.

Utána csak hittem,hogy az vagyok.Sok kapcsolatom volt már.Rövid,hosszú és volt már egyéjszakás is.

Utólag visszagondolva egyik sem érte meg,mert még tökéletes sosem volt semmi senkivel!

24N

2012. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer volt,hogy egy fiúval próbáltunk egy dolgot..én se tudom miért tettem,nem vagyok "olyan". Nem történt úgy tényleg meg,bánom is,h.lye voltam.. (15 évesen:S)

Nem jó érzés rágondolni. Könyvelni lehet r.bancnak,de nem ismertek. csak ennyi a hozzáfűzésem..

2012. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem, a csapból is a szex meg a szabadelvűség folyik, itt a GYK-n meg tombol a konzervativizmus.
2012. jan. 2. 22:26
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 23 éves lány! Ne keverd össze a szabadelvűséget azzal, amikor valaki a tripper zászlaját örömmel lengeti minden este. Ráadásul te nő vagy. Nagyon szégyellném magam a helyedben, hogy még a "konzervatívokat" szólom le. Elborzadok, vajon milyen anya leszel?
2012. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!