Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság szex nélkül?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 31 évesek vagyunk, de már szinte egyáltalán nem élünk nemi életet. Max. 1x egy hónapban, de akkor is azt érzem, hogy szeretne minél előbb túl lenni az egészen. Szerintetek normális ez igy? (F)
2012. jan. 2. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon nem. A szex is egy kapcsolat része akár házasan akár anélkül :S
2012. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Ennek lehet lelki oka.

Ha őszintén beszélnél vele erről,és nem bunkó módon,kideríthetnéd,hogy mi az oka.

2012. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves barátom! Miből jött le neked az, hogy bunkó módon beszélek a feleségemmel? Csak kíváncsi lennék rá!
2012. jan. 2. 15:08
 4/10 TrükkösBélabá ***** válasza:
89%
Udvarolj neki vidd el szórakozni szakadjatok ki az unalomból.Ha nem segít pakold össze a holmidat és egy időre költözz el nekem bejött bár csak barátnő volt nem feleség.Utánam jött,( új frizura ,smink, fehérnemü )mert rájött hogy hiányzom neki.
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kihűlt a kapcsolatotok és már nem vágytok annyira egymásra.

Lehet egy párterápia jót tenne nektek.

2012. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem normális. Ebben a korban 2-4 alkalom egy héten, amit sok minden befolyásolhat. Gyerekek, fárasztó munka, és a kölcsönös vonzalom egymás iránt.

Ha nincs kielégülés, beindul a fantázia és jönnek a problémák.

2012. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Elnézést,ezek szerint rosszul fejeztem ki önmagam.Tehát úgy értettem,hogy nagyon finoman,kedvesen,és őszintén,nem letámadva....

Nem ítélkeztem ebből a pár sorból.

2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz élménye amikor szeretkeztetek,amiről esetleg nem mer beszélni?
2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nem merne beszélni arról, ha rossz élménye lett volna.

Gyerekeink vannak, ők eléggé lekötik, de azért lenne idő másra is, ha szeretné.

Féltem a házasságunkat, hogy mi lesz így hosszú távon. Úgy érzem sajnos kezdünk eltávolodni egyméstól.


2.-tól elnézést kérek, félreértettem!

2012. jan. 2. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele,ne halogasd..!
2012. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!