Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK/PASIK. Szerintetek Lehetséges hogy megváltozott?

Figyelt kérdés
van most egy pasim. igaz hogy még csak 1 hete járunk tudom nem hosszú idő. mindenki azt mondta hogy ne jöjjek vele össze mert Ő az a típusú pasi aki csak meg akar d*gni. én adtam neki azért egy esélyt. és hétvégén úgy volt hogy nem tudunk találkozni./elsőnek találkoztunk volna/. de mégis eltudtam menni arra a szórakozó helyre ahol Ő is ott volt. és ahogy meglátott rögtön a "nyakamba ugrott". meg Ő azt állítja hogy Ő szeret és nem csak le akar velem feküdni.
2012. jan. 2. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2012. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem "az a típus"

14/f

2012. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna...
2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan vicces, hogy minden lány annyira naiv, hogy elhiszik, hogy majd ők megváltoztatják a sztereotipikus rosszfiút, akinek csak a szex kell. Aztán majd jön a sírás, hogy őket kihasználták.
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, erős tudsz lenni (ugyanis mi van, ha tényleg olyan, amilyennek mondják), akkor adj egy esélyt magatoknak-időt, hogy biznyítson. Fontos, hogy ne lovalld bele magad túlzottan a dologba. Vannak nagyon furfangos pasik, ezzel nem azt mondom, hogy mind olyanok, de vannak. Úgyhogy majd az idő megmutatja ki is ő valójában.
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1hét még kevés idő ahhoz, hogy hosszútávú következtetéseket levonjunk. Ha csak meg akarna dugni, már megtette volna (de legalábbis fűzne rá) Bár 1hét után, azt mondani: szeretlek..nekem sántít a dolog
2012. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csanovák:

Szép lányok->szerelem, esküvő, gyerekek, dugás, dugás

Ronda lányok->dugni, dugni, dobni


Komoly emberek:

Szép lányok->álom és nem valóság

Ronda lányok->ez van, belső megszépít

2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Casanovák*
2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tettszik vagy sem, a tested kell neki. Az se sokáig.
2012. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!