Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vele? (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele? (

Figyelt kérdés
Nos ez elég bonyolult történet de leírom röviden. 2hónapja összejöttem egy pasival, hogy is mondjam elég zűrös élete van, szóval nem játszik mindig tiszta lapokkal. Pl voltak már rendőrségi ügyei, de még börtönben nem volt, bulizni nem mindig jár de akkor bejátszik nála pl a speed, meg egyéb szintetikus drogok, meg sokat jár a hozzájuk közeli kocsmába, nem issza részegre magát...(mindig)..az a baj, hogy én megszerettem, mert tényleg jól néz ki meg aranyos meg minden, de elég érdekes volt ez a két hónap is,tehát nem úgy mutatta ki az érzéseit ahogy egy szerelmes pasi. És tegnap ha nem is így de azt vettem le a szavaiból hogy valójában nem is szerelmes belém. Teljesen ki vagyok bukva, mert én hülye beleestem, és tudom hogy így már nem ér semmit ha nem is szeret, de még se tudom mit tegyek, teljesen össze vagyok zavarodva...21/L :S
2012. jan. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

:S Kérdezz rá,hogy mit érez.

Ha ő nem szeret,hagyd ott..nem lesz könnyű,de ott kell hagynod,ne szenvedj mellette. Jó,egyedül se jobb,de csak enyhül majd a fájdalom.

Ha meg szeret,akkor próbáld "megjavítani"..tudom,ha szeretünk valaki,akkor úgy,ahogy van.De,ez az életvitel elég komoly,úgy gondolom.

2012. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joco901019 ***** válasza:
Ha egy romantikus csávóra vágysz, aki tényleg szeret téged és ha nem akarsz tönkremenni lelkileg akkor hagyd a fenébe ezt a csávót. Gondolom idősebb nálad néhány évvel és nem hinném hogy az ilyen megváltozik. Meg ha amúgy se szeret akkor semmi értelme nem.
2012. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A külsőségek sajnos a mai világban sokkal fontosabbá kezdenek válni mint a belső értékek és te elkövetted azt a hibát, h ezek alapján választottál párt. Sajnálom, h ezt kell írnom, de sztem keress egy hozzád illő pasit.
2012. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen idősebb 26 éves...és sajnos hatni nem tudok rá még a saját szülei sem...a zűrös ügyeiben...és kérdeztem már sokszor hogy szeretsz? És valahogy mindig kitért a válaszadásból....az a baj hogy nem igazán tudom megbeszélni senkivel ezt a dolgot azért gondoltam hogy ki írom ide, mert magamnak már nem tudok több ,,tanácsot,, adni..(
2012. jan. 1. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom szép dolog a szerelem de egy kicsit legyél már "önző" az isten szerelmére, gondolj a saját érzéseidre is. HA nem vagy boldog felesleges az erőfesztítés.
2012. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!