Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok ki a párotok mellett ha mondjuk elveszíti a munkáját vagy mondjuk bármi történik vele? És hogyan próbálnátok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Megértőek lennétek vele vagy pedig inkább kicsit keményebbek lennétek?Keményebbek hogy ne roskadjon magában vagy pedig inkább megértőek?
2012. jan. 1. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Ha mondjuk ez nem az első ilyen eset akkor már keményebbek.
2012. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keményebbek semmiképpen nem. Segítőkésznek,megértőnek kell lenni. Ha a munkáját vesztette el,akkor szeretettel vígasztalni,amennyire lehet ösztönözni,segíteni,hogy ne roskadjon magába.

Ha beteg,akkor mellette állni.

2012. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most hagytam ott az okj képzésem, mert a 2. évben kiderült, mégsem megy a dolog.

Lassan 2 éve eszi valami kór mindkét kezemet az ujjaimtól a kézfejekig, kesztyű nélkül paradicsomot sem bírok pucolni, munkát így még véletlenül se találok.


A párom megértő, rengeteget túlórázik hogy meg tudjunk élni, tartja bennem a lelket.

Ha nagyon magam alatt vagyok, néha odadörrent egy kicsit, hogy szedjem már össze magam, ez általában beválik :)

Állandóan néz velem együtt munkákat, próbál olyan orvost keresni, aki még kezelni is tud....


Fordított helyzetben én is valahogy így tennék. 21/L

2012. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Off: a paradicsom pucolást érdekesen hoztam össze, valahol a krumpli meg a paradicsom között ragadtam le, de mindkettőre nézve ugyanaz a helyzet :/:)
2012. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a páromnak nem volt munkája, vele néztem a hirdetéseket, alkalmi munkákat vállalt addig is, amíg nem találtunk folyamatosat. Nem engedtem, hogy elkeseredjen, szerencsére volt annyi megtakarításunk, hogy ugyanúgy tudtunk élni, mint addig. Volt, hogy már magába fordult, mert állandóan zepteres, mlm-es álláshirdetésekbe futott bele, elment az interjúkra (e-mailes, telefonos beszélgetések során nem pontosítottak a munkáltatók) és rengeteg csalódás érte emiatt. Nem kukacoskodtam vele, nem tehet a szegényes munkapiacról, 3 hónap alatt sikerült megfelelő munkát találni.
2012. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!