Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb mennyi ideig lehet tavkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi ideig lehet tavkapcsolatban elni? Olyanok valaszoljanak akik vannak/voltak tavkapcsolatban.

Figyelt kérdés

Tobb mint egy eve vagyok tavkapcsolatban. Egy 20 eves lany vagyok, o 26. Volt par vitank de vegul mindg kibekultunk. Attol tartok, hogy egy ido utan(hamarosan) megunja, hogy csak 2-4 honaponkent talalkozunk es vege lesz. En nem tudok oda koltozni, most egyetemista vagyok, o nem tud idekoltozni, mert ott kapott munkat.

Ti mennyi ideig huztatok ki tavkapcsoltaban es mi okbol lett vege? Vannak kozuletek olyanok is akik erre alapoztak jovouket es vegul osszekoltoztek, most is egyutt elnek?



2011. dec. 31. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ha mindketten úgy szeretitek egymást kifogjátok várni , hogy összeköltözhessetek :) fel a fejjel
2011. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Grat az egy evhez, en fel ev alatt ki csinaltam magam idegileg....nem bizom abban, hogy o is huseges, messze tolem, mig tudja, hogy keptelen vagyok ellenorizni, hogy mikor mit csinal...de bocs, nem akarlak lelombozni...
2011. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valasozkat.

1. valaszolonak: attol felek, hogy o nem szeret legalabb is soha se mondta. Viszont volt egy idoszak amikor azt ereztem, de most mar nem igazan tudom eldonteni...

2. valaszolonak: Semmi baj, nem lomboztal le. 1 fel evig en is idegeskedtem azon, hogy mit csinal vagy, hogy megcsal. De vegul lenyugodtam, megtanultam bizni benne.

2011. dec. 31. 01:39
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia :)


21 eves vagyok a parom 26 es tobb mint 3 eve egyutt vagyunk. Mi heti 1 alkalommal talalkozunk, de igy is nehez nelkule. Nyaron fogunk osszekoltozni, mert most fogok vegezni aprilisban a tanulmanyaimmal.


2-4 honap rengeteg ido! Nalunk egyszer volt olyan, hogy 2 hetig nem talalkoztunk, de akkor teljesen kesz voltunk a helyzettol..


Kitartas, majd meglatjatok idovel, hogy alakul a kapcsolatotok. :)

2011. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én most 7 hónapja élek távkapcsolatban és budapesti a barátnőm én debreceni szóval nagy a távolság hetente vagy kéthetente megyünk egymáshoz és eddig elég jól működött és most fog hozzámköltözni barátnőm! és ez attól is függ mennyire szeretitek egymást és mennyit bír a kapcsolatotok! :)
2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orulok nektek, hogy ilyen pozitivan alakulnak a dolgok. Nalam most lett vege:( ...napok ota alig beszeltunk es bar en ereztem, hogy gond van megis letagadta. Ket napja semmi jelt nem adott magarol, aztan ma talaltam egy kepet a kozossegi oldalan, egyertelmuve vallt a dolog. Van valakije, es egy szot sem szolt rola pedig direkt megkertem hogy mondja el ha majd ilyensmi fog tortenni. Ugy latszik soha nem szeretett igazan...:((
2012. febr. 5. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!