Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ezek azok a jelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek azok a jelek, amikor egy lány nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés
Ha fent vagy FB-n nem ir rád,csak akkor ir neked,ha én megteszem ezt előbb,ha irsz neki smst nem válaszol,nem csörget,szóval nem keresi társaságod.Valaki szerint ez nem biztos hogy arra utal,lehet csak fél kezdeményezni vagy szégyell..
2011. dec. 30. 14:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
1 hete irtam neki smst,de nem irt még vissza..lehet nincs kreditje,de irhatna netről,ha egy kicsit is érdeklem...talit már kértem tőle,de elutasitó választ kaptam:(..megint megkérdezni nem akarom,mert mi van ha ismét eltasit...
2011. dec. 30. 14:48
 12/19 anonim ***** válasza:
Háát, most mondanám azt vigasztalásból,hogy én is ugyanígy vagyok egy csajjal, hogy nem ír, csak ha én írok neki... de viszont
2011. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy ír-e, nem annyira lényeges... nekem se ír mostanság face-n az a csaj, akit szeretnék hogy írjon, de mi már találkoztunk többször is, és talira nem mondott még nemet, sőt, ő mondta az első után,hogy menjünk még, mert jól érezte magát... szal tényleg abból derül ki a dolog, hogy találkozik-e veled vagy nem.
2011. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocs, a 12-es is én voltam, de a rohadt gép elbaszta a küldést :S
2011. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
értem..én meg mindig hajtani nem fogok vagyis,az ember előb utób észreveszi magát..szerintem ha bejönnék neki,keresné társaságomat,jelezne felém...
2011. dec. 30. 14:59
 16/19 anonim ***** válasza:

Na igen, énis így gondoltam... igazság szerint sok a pro és kontra érv mindkét álláspont mellett. A legjobb barátom nagy nőcsábász. Most van egy komoly kapcsolata, szal úgy értem,hogy nőcsábász, hogyha holnap szakítana, kb. 2 nap múlva lenne új nője, annyira benne van a kisujjában a dolog. Ő mondta nekem, hogy a csaj nem nagyon fog keresni, mert azt várja, hogy a férfi lépjen, hajtson rá, mivel a férfi a vadász, és a nő a préda. Persze szélsőséges esetben, ha a férfi nagyon vonzó, a nő is ,,elveszíti" az eszét, és keresi a csávó társaságát, de ezt elég ritka eset. Viszont ha sorozatosan csak nemleges válaszokat kapsz, akkor tovább kell lépni... de a kérdést mindenképp tedd fel neki egyértelműen,hogy mi a szitu.

Summa summarum: szerintem írj neki, és hívd el egy konkrét helyre, konkrét időben. Ha igent mond, akkor valszeg pálya a dolog, ha nem, akkor nincs min nagyon tovább agyalni.

2011. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, de nekem szoktak írni lányok. Van egy olyan most pl akivel már hónapokkal ezelőtt elkezdtünk ismerkedni, de valamiért félbemaradt. Úgy 2hónap után ő keresett meg h olyan rég beszéltünk :) Most úgy néz ki lassan, de valami kialakul majd köztünk :D 20
2011. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezek azok a jelek, hogy egyáltalán nem kellesz neki, nem vagy esélyes próbálkozó nála. Sztem ne ragadj le, ha már írtál neki 2szer akkor harmadszorra már a csajnak kell. És mi az h nem ír vissza sms-t? Hát ezt buktad haver :/
2011. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk.
2011. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!