Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ezek azok a jelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek azok a jelek, amikor egy lány nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés
Ha fent vagy FB-n nem ir rád,csak akkor ir neked,ha én megteszem ezt előbb,ha irsz neki smst nem válaszol,nem csörget,szóval nem keresi társaságod.Valaki szerint ez nem biztos hogy arra utal,lehet csak fél kezdeményezni vagy szégyell..
2011. dec. 30. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem az h fél kezdeményezni, hanem nem is akar kezdeményezni, de sztem ne is várd el tőle ezt...
2011. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor nincs sok esély kapcsolatra..nem éri meg hajtani :(
2011. dec. 30. 14:22
 3/19 BlackSword ***** válasza:
Hát nem éri meg...
2011. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
tudod tapasztalatlan vagyok igy csajozás terén,azért kérdezem..ez mire utal ha igy viselkedik velem szemben?
2011. dec. 30. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, h mit ír. Lehet a telefonja fel sincs töltve..
2011. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

a lányok nem szeretnek kezdeményezni..és az okosabbak nem írnak rá fiura,hanem várja hogy te írj.

de az hogy nem válaszol az smsre,az már arra utal hogy nem akar nagyon semmmit.(vagy nincs pénz a kártyáján,ezt te derítsd ki.xD)

2011. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
vagy az is lehet hogy letojja a a fészbukot és inkább a személyes kapcsolatokat részesíti előnyben.....
2011. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:) vagyis ha egy csajnak bejövök és ő is nekem,akkor szerintem ő is ugyanugy fog igyekezni hogy legyen köztünk valami mint ahogy én..ha bejövök neki keresni fogja társaságomat,ha meg nem akkor azt jelenti hogy,nem vagyok az esete...
2011. dec. 30. 14:33
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem érted. Írj neki fb-n. Azt neked kell látnod, h mennyire lelkesedik amikor dumáltok. Próbálj vele találkozni, ha meg nem vevő rá, akk egyértelműen nem akar tőles semmit.
2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a kérdés inkább az, hogy akkor már nem éri meg hajtani, ha esetleg elsőre nem is jöttél be neki?


Bár megértelek, mert én se hajtok olyanra, akinek nem jövök be elsőre, bár őszintén szólva az elég ritka is ^^

2011. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!