Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik egyetlen fiú sem utánam?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok, okos, megértő, olyan akire mindig lehet számítani. Jókat lehet velem beszélgetni, egyetlen bajom a külsőm, de van olyan barátnőm, aki szintén csúnyácska, mint én, mégis van barátja. Tudom, hogy erre a kérdésre nem tudtok így látatlanba válaszolni, de adjatok valami tippet, hogy a külcsínen kívül - amin próbálok változtatni - mi az ami ennyire taszíthatja tőlem a fiúkat?


Könnyen ismerkedek, ha úgy adódik a helyzet, bárkivel hosszasan el tudok beszélgetni, még ha előtte soha nem is találkoztunk...


2011. dec. 29. 17:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Küldj képet nekem is és megmondom, hogy úgy vagy jó ahogy vagy...

Ja, hogy ehhez kép se kell?

2011. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha egy fiúval tudsz csak boldog lenni az régen rossz,ha nincs önbizalmad szomorkodsz akkor alapból taszítod a fiúkat,hisz melyiknek kéne egy mélabús lány,aki sajnálja magát

az embernek addig nem kell pasi még nem fogadja el magát,nem elégedett nem tud boldog lenni egyedül is,foglald el magad,ismerd meg magad találd meg miben vagy jó,találj hobbit,sportolj ,barátnőzz.

Mellesleg megjegyzem a korosztályod kapcsolataiban nagyrészt egy megjátszott boldogság,szerelem

amúgy meg ne aggódj fiatal vagy még egyátalán nem gond ha még nem volt barátod vagy 1-2 évig nincs,előbb tedd rendbe magad,foglald el magad mással.Tudod sok tini unatkozik,mert nem találja fel magát és azt hiszik a párkapcsolat és a szex megoldja a problémát,holott nem sőt,csak rontja.

Remélem segítettem!

2011. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Talán mert nem tul vonzónak nézel ki.. talán egy kis smink,müköröm,meg formákat kiemelő ruha segitségével vonzónak találhatnak a fiuk :)
2011. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány ami taszíthatja őket,

önbizalom hiány a külsőd megítélése miatt.

Ha elfogadod magad úgy ahogy vagy akkor meg lesz az a plusz ami hiányzik ahhoz a dologhoz... :)

Meg különben is akinek tetszel... annak nem egy része tetszik belőled hanem az egész :) Más szóval aki szeret az úgy szeret ahogy vagy :)


Fel a fejjel ;) Ha elfogadtad magad... boldog ként 1000x szebb vagy mint bánatosan :) és nem csak te mindenki más. :D (top modell is csúnya bánatosan. :S :))

Itt a szilveszter :) új lehetőségek telt háza :)

És miután meg van minden :) Csak nyitott szemmel kell nézni. :) Lásd meg azt, amit más nem lát. :)


További szebb napot :) és boldog új évet :)

2011. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
a smink,műkörmöt felejtsd el a normális fiúk utálják,csak azok szeretik akik a szexre mennek,nem kell olcsó ribinek kinézni,hogy legyen az embernek barátja
2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
képet kérek akkor énis :)
2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
hányéves(ek) vagy(tok)? szerintem max 13. még jó hogy nem érdeklődnek a fiúk, a te korosztályod :) az idősebbek meg nem buknak az ilyen fiatal lányokra ( a 15-6évesek)
2011. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Mikor ez a kép készült 14-15ek voltunk, én 15. Most 16 vagyok.
2011. dec. 29. 19:05
 29/34 anonim ***** válasza:
aha. akkor lehet nem ártana frissebb kép :D
2011. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Semmit nem változtam, tényleg. És nem nagyon szeretem, mikor fényképeznek. :)
2011. dec. 29. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!