Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik egyetlen fiú sem utánam?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok, okos, megértő, olyan akire mindig lehet számítani. Jókat lehet velem beszélgetni, egyetlen bajom a külsőm, de van olyan barátnőm, aki szintén csúnyácska, mint én, mégis van barátja. Tudom, hogy erre a kérdésre nem tudtok így látatlanba válaszolni, de adjatok valami tippet, hogy a külcsínen kívül - amin próbálok változtatni - mi az ami ennyire taszíthatja tőlem a fiúkat?


Könnyen ismerkedek, ha úgy adódik a helyzet, bárkivel hosszasan el tudok beszélgetni, még ha előtte soha nem is találkoztunk...


2011. dec. 29. 17:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Képet küldjél!
2011. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Várj. A szerelem nem vezényszóra jön. ( :
2011. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
hány éves is v ? :O
2011. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Egyszerűen földrajzi oka van ennek. Sok srác itt sír, hogy mindig visszautasítják, pedig normális meg ilyenek. Aztán a lányok írják, hogy nem közeledik feléjük senki. Nem vagytok egy időben egy helyen, ennyi az oka.
2011. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Lehet az öltözködéseddel lehetne ezt a "csúnyácskaságot" kompenzálni. Kicsit merészebb, kivágottabb ruhák és már minden fiú téged fog nézni. De én érdeklődök így is :D Kor?Lakhely? :DD
2011. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Másik kérdésnél kifejtettem, hogy a másik oldalról milyen okokat látok. Neked most csak annyit mondok, hogy mert nem hiszel magadban. Mert alapvetően mindenkivel ez a gond.

A szépség egy relatív dolog, annyira csúnya nem lehetsz, hogy emiatt ne legyen senkid. Szóval várj csak nyugodtan, ismerkedj és valami majd alakul.

2011. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csúnya vagy, küldj képet és megmondom... de én se vagyok helyes, mégis van/volt barátnőm MERT VOLT ÖNBIZALMAM ÉS HATÁROZOTT VOLTAM. Ha azt mutatod meg a világnak, hogy tudsz élni, szórakozni akkor lesz valakid.
2011. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
16L vagyok és Romániában élek. Tudom, hogy még bőven van időm, de nagyon rossz érzés, hogy mindenki körülöttem boldog, csak én vagyok szomorkodok egyedül. :(
2011. dec. 29. 17:29
 9/34 anonim ***** válasza:
hát ez a baj, hogy szomorkodsz, élvezd az életet és vonzani fogod a pasikat.
2011. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy próbáltam közeledni egy fiúhoz, de észre se vettek.
2011. dec. 29. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!