Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vallás nagyon bezavarhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vallás nagyon bezavarhat, vagy nem gond?

Figyelt kérdés
Van egy zsidó srác akibe szerelmes vagyok, elvileg össze fog jönni a dolog:D Mit érdemes tudnom a zsidó ünnepekről, vallásról, pl bejönnének velem egy keresztény templomba?
2011. dec. 29. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

a wikipéda szépen összefoglalja a kérdéseid halmazát.


Persze a kérdés az, hogy nálatok az internet használat csak a gyk-re terjed-e ki, ha nem akkor ajánlom a [link] - t mint speciálisan keresésre kifejlesztett kereső programot.


További Sok Sikert Kívánok Neked, Kedves Kérdező!

2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt vele kell letisztázni, hogy ő hogy áll hozzá, hogy ő mennyire vallásos, mit mennyire tart, mi fontos neki, stb.
2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ö nem fog engedni, tehát Neked kell átkeresztelkedned zsidó vallásra.

Volt egy párom aki adventista volt és Nekem is át kellett volna keresztelkednem. Egy idö után eröltette, hogy hinnem kell Istenben.

Sajnálatos a dolog valahol, mert szerintem ezt senkire nem lehet ráeröltetni és ha annyira hisznek Istenben, akkor nem értem miért áll ez egy kapcsolat útjába.

Nekem semmi bajom a hívökkel, de ez abszurd.

2011. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a zsidók nem keresztelkednek...x)
2011. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-aska: te látnok vagy?


csak mert mi még az eddigi információk alapján azt se tudjuk, hogy egyáltalán (mennyire) vallásos-e az illető, de te már olyanokat írsz, hogy biztos elvárja, hogy a másik áttérjen (mint már előttem írták, az átkeresztelkedés egy aranyos önellentmondás esetünkben)


Mond, horoszkópot és pénzügyi asztrál elemzést is vállalsz, esetleg távgyógyítást?

2011. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!