Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha csak izmos pasi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak izmos pasi kell nekem? 16/l

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egyáltalán, nem kell mentegetőznöd, amiért neked is van egy ideálod, nem kell mással szóba állni, csak aki tetszik. Ilyen az ízlésed, szerencsére rengeteg izmos srác van, találhatsz kedvedre valót.
2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=hFgZZE_2WhA&feature=BFa&list=..

Ezt le fogom zúzni az újévben! MEGTALÁLLAK UTÁNA és szétpáváskodom a fejed:D


F18

2011. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz! addig amíg nem hülyítesz olyanokat akik nem tetszenek.

Zyzzzt bírtad volna magadon mi? :D


http://www.youtube.com/watch?v=Kpa-W61_uIQ

2011. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ájron ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is a gyönyörű nőket preferálom. az más kérdés hogy nem jövök be nekik. Az meg pláne nem gáz hogy őszinte vagy, és nem a társadalmi sablont követed.
2011. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szia iza
2011. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha neked az izom számít.. De ugye tudod hogy az izmos srácoknak agyi szintje 0 ??? Nagyon kevés kivétel van.
2012. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ájron ***** válasza:
Ebben viszont igazság van.
2012. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!