Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok kinek jön be a biciklis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kinek jön be a biciklis divatmajom? (cicafiú) és kinek a sportos pasi? (mennyire legyen izmos stb azt rátok bízom) na?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 00:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%

Lol...:D én is kíváncsi vagyok..

csajok hajrá írjatok:)

2011. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mi? már biciklizni is divatból szoktak? bocs, nekem ez új.


de az biztos hogy a cicafiúk nem jönnek be, meg az izmos sportolók sem. legyen átlagos, alap izomzattal, magyarán nem kell kidolgozott, szálkás meg mittudomén. és főleg ne legyen akkora bicepsze hogy két kézzel sem érem át. ezek inkább a pasiknak jönnek be.

2011. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

a válaszoló a "biciklis 40kilós" cicafiúkra gondol...

pld akiket a sétálón vagy városban látsz a bmx-en ugrálva:)

2011. márc. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
bocs kérdezőt akartam írni:)
2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a lányok szeszélyesek:van mikor a törékeny lányos fiúk jönnek be nekik, van hogy akkor épp a kőkemény izomkolosszusok

a probléma hogy mi fiúk nem tudunk 1ik napról a másikra alkalmazkodni ezen kívánalmakhoz

2011. márc. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Egyet biztosan tudok! Ha bicajjal mész discóba mackónadrágban és melegítő felsőben egyáltalán nem leszel imponáló számukra!:) Én viccből megcsináltam ezt egy hajógyári szigeti szórakozóhelyen az egyik pajtással és hát elég szélsőségesen fogadták.:D Kezdjük ott, mikor lekötöttük a biciklit a bejáratnál és elindultunk befele enyhén nem oda illő öltözetben... Bent lecsücsültünk egy asztalkához és kicsivel később szakadtunk a röhögéstől és kb nem is bírtuk abbahagyni, mert csomóan nem bírták levenni rólunk a szemüket.:D Hiába, sokan mickey-egéren és Pluto kutyán nőttek fel.. Ráadásul bicikliztek is egy csomót. A lényeg, hogy kb 20 perc alatt odajött a két biztonsági őr és kitessékelt minket, mert szerintük, "mi bontani akarjuk a rendet."

Természetesen nem vertük meg őket, hanem elhajtottunk úriemberek módjára a biciklinkkel...

2011. márc. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PT-Daniel ***** válasza:

hmmm... szerintem ezzel a kerdessel lehetne definialni, mi az, hogy szuggesztiv kerdes!


De a biciklicafiu-divat szamomra is ismeretlen...

2011. márc. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg erdekes.Mar az is baj ha valaki bicajozik?En pl. futni szoktam es szeretnem lefutni a maratont. Remelem senki nem nez majd divatmajaomnak.
2011. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak azért biciklis cicafiú, mert olyan feszülős bicósnadrág van rajta? Am, ha ez divat, mármint a bicikli, legalább mozognak :)


Nem kell h tök izmos legyen, elég ha látszik,h azért van ott vmi, meg hát azért a karja átmérője se legyen 5 cm. (gondolok itt a véznákra)


Egyébként szívszerelmem biciklizik (is), mondjuk ő jobban izmos mint amit írtam, de ő inkább kandúr, mint cica XD (van válla, karja, melle, és izomból:) )

2011. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:08


Azért nem kell így elkeseredni, sokan vagyunk sok félék. Nem azt mondom h nem olvad le a bugyim egy izmos, jóképű pasitól, de ha egy átlagosabb testalkatútól jobban megkapom azt amit egy férfiban keresek, akkor azt választom. Mellesleg az izmosan is lehet vki érzékeny. :)

2011. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!