Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyósnak jelölt ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósnak jelölt ki nem állhat engem, és tiltja a barátnőmet. Mit csináljunk ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem enged találkozni a barátnőmmel, és már baromira kezd elegünk lenni. Valahogy a találkozást meg kéne oldani, de sehová sem engedi. Azt mondta a csajomnak az anyja, hogy vagy ő, vagy én, és ezért folytonos veszekedés van köztük, mivel engem választ(+ még a testvére is ellenünk van 22/L). Szerelmesek vagyunk,és nem fogom annyiban hagyni.

ő is 16 és én is.


2011. dec. 28. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

aranyos :D

bizonyítsd be nem vagy gengszter és nem szeded le a lány fejét

2011. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy ilyen nők vannak a világon :@ de ha igy halad sajnos egyszer megfogjátok unni de az is lehet hogy az anyós jelölted észhez tér de ennek elég kicsi a valószínűsége

én se bírom anyósomat meg ö sem engem de hát úgy vagyok vele hogy kapja be :D

2011. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy be kéne vágódni...De félek, hogy ezzel már elkéstem :/ . Egy próbát még azért megér, de nem tudom mivel próbálkozzak..
2011. dec. 28. 17:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Pár év múlva már ennyire nem fog érdekelni szeret e vagy sem, mert viszem a csajt külföldre ha tetszik nekik, ha nem. Csak most a találkozás miatt nehéz vele -.-
2011. dec. 28. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
de azt tudod hogy mi a baja veled?
2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, de azon nem lehet sajnos változtatni. Vagy elfogad így, vagy nem. És ez miatt a dolog végett nem szeretné, ha a lányával élnék. Tudja, hogy komolyan gondoljuk. Nem merem leírni, mert egyből rájönnének, hogy ki írta...és még rosszabb helyzetben lennék. Csak arra lennék kíváncsi hogy lehet megpuhítani egy anyósnak jelöltet. Mivel ezen a dolgon nem tudok változtatni, más jó tulajdonságot, vagy tettet kéne elkövetni, de nem tudom, hogy mit.
2011. dec. 28. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:
így nehéz segíteni sajnos :S mondanám hogy vigyél virágot stb de valószínű nem érne sokat :S vagy ülj le vele beszélgetni nem tudom mennyire megoldható de 1 próbát lehet megérne
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem engedne be a házukba :/ (egyenlőre). Később megpróbálkozom ezzel, ha már kezdené unni..remélem fogja. Látni sem akar, ahogy a szövegéből leszűrtem. Barátnőm mesélt, ha veszekedtek.
2011. dec. 28. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A szöktetés ősi hagyománya néha jól jöhet. Nem mindig van a csaj az anyja környékén és suli után elviheted erre-arra néha egy pár órácskára. Harcolj a rendszer ellen, én is így tettem ennyi idősen! Csak ügyesen, hogy le ne bukjatok. ;)
2011. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :) ... Csak még a kapcsolaton valahogy kéne változtatni... Az a pár év másként pokol lenne xD
2011. dec. 28. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!