Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok, hogy sikerult a párod-szulok bemutatkozás?

Figyelt kérdés
Ti nálatok hogy zajlott, mikor a barátod/nod bemutatott a szuleinek? Milyen hangulat, legkor uralkodott? Hogy viszonyultak hozzád a szulok? Mi volt az elso benyomásotok? Hogy érezted, h bejosz nekik és kesobb ez igaznak bozunyult vagy tévesnek? Párotok elmondta az igazat, h mit gondoltak a szulok? Akármit írhattok. Nem kell konkrétan pont ezekre a kérdésekre válaszolni. Megjegyezném nem tanács kell, hanem inkább úgymond élménybeszámolo, persze rovid :D Koszonom elore is a válaszokat. És legyszi írd oda h fiú vagy lány vagy-e. Koszi
2011. dec. 28. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam eddig akár mikor szülői bemutatáson voltam elég fagyos volt a hangulat az elején de utána oldódott persze , csak mosolyogtam és értelmes témákat dobtam fel hiába nem volt szimpatikus valamelyik szülő akkor is ( ez csak a bombázó kérdések után lehet ) önmagam voltam és nem mutattam ,hogy tiszta ideg vagyok ... de eddig mindenhol megszerettek a szülők ( nő vagyok )
2011. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mókásan. Barátom nem mesélt rólam semmit, és miután egész nap a szobában voltunk és "bámultuk a plafont" megjött az anyukája. Erre fogta, és még úgy szedett-vedett verziómban kilökött elé, hogy ismerkedjek meg vele. Én így csöppet kvásabb szerkóra véve a figurát, enyhén csapzott frizuval állok anyuka előtt, hogy hát csókolom, a fia barátnője vagyok.

Áhh szia!

Kérdezett pár dolgot, pl hogy hány éves vagyok, meg igazából ki a fene vagyok mégis, aztán mosolygott, hogy örült a találkozásnak, és annyi. Beült tévézni a szobájába. XD (elvált szülők, szóval apuka nem volt)

Nekem az volt az első benyomásom, hogy én tuti láttam már valahol, de végülis nem. Szerintem én is szimpi voltam, de igazából fogalmam sincs, mert barátom nem kérdezte meg az anyukáját, annyira meg nem tartottam fontosnak.

Én bírom amúgy az "anyóst" mert elég laza, és nem szokott beleszólni semmibe, szóval ha egyszer férjhez mennék, nyugodt szívvel, mert rá nem jellemzőek az "anyós viccek". Ez volt majdnem pont egy éve. :D

:D

20L

2011. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én először akkor találkoztam a volt barátom szüleivel amikor elhívott a nagyija szülinapjára.Nagyon kedvesek voltak ,de én alig mertem megszólalni,sőt zavarba is voltam. Teljesen más az életfilozófiájuk .Végül is utána jó véleménnyel voltak rólam. A mostani párom szüleit pedig gyermek korom óta ismerem(mert a tesója az egyik legjobb barátnőm ,sokszor jártunk egymáshoz) ,meg ő is az enyéim,de attól még zavarba voltam kicsit néha .
2011. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat. Mentek a zold kezek. Kiváncsi lennék egy férfi válaszára is, de további lányok válaszát is várom.
2011. dec. 28. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Filmbe illő módon rámjött a szarhatnék a családi kaja után. 2 budiból pont azt kellett választanom, amelyik nem működött...
2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavasszal találkoztunk Pesten egy étteremben, hétvégén. Tipikus nyálas, öltönyös-kosztümös emberkék voltak a szülei. Bemutatkoztunk egymásnak, leültünk, rendeltünk és elkezdtünk enni. Az apósjelölt belevágott a munkahely témába és említette ,hogy amint a lányától hallotta klímákkal foglalkozom. Elmondtam neki, hogy most is rengeteg autónk van kinn, háznál, hiszen a rekkenő hőségben mindig fellendül a forgalom. Ezután a hobbimról kérdezett, én pedig elmondtam neki, hogy igazából egész héten az irodámban ülök és várom a hétvégét, ne értsen félre, szeretek pénzt keresni, de az igazi hobbim az, hogy futballmeccsekre járok verekedni. Ahogy a sörpocakom is elárulja, túl sok aktív sporttevékenységet nem végzek, és nem is narkózok.Vagyis ez így nem teljesen igaz. De valahogy ki kell engedni a fáradt gőzt ,nem gondolja? De legalább nem vagyok olyan mint a karót nyelt kispolgár aki azt hiszi hogy a kertvárosi rémálom a normális! Öcsi, kérem a számlát!


Aztán meg sem álltam az Üllői útig...

2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!