Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Sok?

Figyelt kérdés
Ha tetszem neki, ugye elsősorban nem azt fogja nézni, hogy korkülönbség van közöttünk? 17 vagyok ő pedig 28? 20 éves barátnője volt utoljára. Mit gondoltok?
2011. dec. 28. 13:38
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Igen, de az embere nem marad örökké fiatal. Amit tud már a legelején alapozzon és mondjuk ne 25 éves korára kezdjen el csajozni mert csak 40 éves korára lesz meg a tapasztalata például a házassághoz...
2011. dec. 28. 14:16
 32/39 anonim ***** válasza:

Ja és még utoljára annyit hozzátennék,hogy én 26/F vagyok.Az első kapcsolatom 15 évesen volt egy 15 éves lánnyal 23 éves korunkig voltunk együtt.Most pedig 24 éves barátnőm van tehát egyrész tudtam a saját korosztályomból válogatni másrészt soha nem azt néztem ki mennyire komoly.Lehet,hogy van aki 26 évesen is szereti a PC játékokat mert én is szeretem sőt ismerek 40éves férfit is aki játszik,de ezeknek az embereknek kiegyensúlyozott párkapcsolatuk van a játéktól "komolytalanságtól" függetlenül.


Megnézném neked mennyire lesz kiegyensúlyozott ez a kapcsolatod...


Na pá.

2011. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Akkor te egy kivételes ember vagy, és örülök hogy neked összejött :) de ritka az ilyen ember...
2011. dec. 28. 14:20
 34/39 BlackSword ***** válasza:
Köszi, hogy minősítesz... Hidd el, hogy az értelmi képességeimmel semmi gond nincsen... Jobbak, mint a tieid... Viszont nem maga a kor miatt nem állnék mondjuk veled szóba, hanem azért, mert mások az elvárásaink... Viszont ha már értelem... Egy férfi nem csak az érzelmeinek él, mint most Te, hogy kardoskodsz az ellen, hogy nem sok... Hanem gondol a holnapra... A holnap utánra... És oké, hogy ma jó, meg vidám minden, de ő mást vár el egy kapcsolattól, és Te is... Akkor meg minek fölöslegesen bántani a másikat???
2011. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy összeházasodni akarok vele de mivel ő sem öreg én sem vagyok már annyira kicsi 5 évet minimum lehúzhatunk együtt ha összejön.
2011. dec. 28. 15:10
 36/39 BlackSword ***** válasza:
Látod erről beszélek... Én már nem ilyen korlátos kapcsolatban gondolkodok... Te még igen... Ennyi...
2011. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ő sem tervez családot még.
2011. dec. 28. 16:46
 38/39 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. De ne feledd, egyelőre még nem hasonló az életritmusotok, és ez gondot okozhat kortól függetlenül.
2011. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Minek tetted fel a kérdést, ha csak arra vagy képes, hogy a korodbeli embereket értelmetlennek tituláld és csak a saját igazad fújd?
2012. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!