Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Sok?

Figyelt kérdés
Ha tetszem neki, ugye elsősorban nem azt fogja nézni, hogy korkülönbség van közöttünk? 17 vagyok ő pedig 28? 20 éves barátnője volt utoljára. Mit gondoltok?
2011. dec. 28. 13:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
13.52 vagyok megint. És ezeket te is megtudod adni?
2011. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
igyekszem :) nyilván ha nem lesz kényelmes ez az egész, abbahagyjuk.
2011. dec. 28. 14:04
 23/39 anonim ***** válasza:
Mit tudna ő adni a testén kívül?Lehülyézi a saját korosztályát mintha ő nem lenne az.Meg is érdemli nem is kell lebeszélni róla majd a saját kárán megtanulja.
2011. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
14.04: Igen részben igazad van. Csak azért írogatom az érveket, mert szerintem 17 évesen még nem elsősorban a hülyeség miatt mennek bele ebbe a lánykák, hanem a tapasztalatlanság miatt. 13.52 és 14.00 voltam.
2011. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Majd ha kikacsint valamelyik ozstálytársam a számítógépes játékokból és megereszt egy szia, mit gondolsz az új XY könyvről? vagy ha nem az lesz téma hogy "LÁTTAD AZ ÚJ APPLE MACBOOKOT?? CSODÁLATOS! " akkor lehet elkezdek rájuk másképp is nézni... de én ettől a környezettől hányok.
2011. dec. 28. 14:07
 26/39 A kérdező kommentje:
szörnyű érzés,hogy egyszerűen nem tudsz sem agyilag sem társadalmilag fejlődni, mert a környezeted visszahúz a mélybe...
2011. dec. 28. 14:10
 27/39 anonim ***** válasza:
Igen, lehet részben igazad van a korosztályodat illetően. Csak arra is vigyázni kell, hogy az, hogy teszem azt érettebb vagy a 17 éveseknél, még nem feltétlen jelenti azt, hogy elég érett vagy egy 28 éveshez. 13.52 voltam
2011. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 BlackSword ***** válasza:
Ha valóban érett gondolkodású férfi lenne, mint ahogy írod, akkor szóba sem állna veled... Én valóban az vagyok, és tuti nem a Te korosztályod béliekkel kezdenék kapcsolatot építeni... Mert már nem arra vágyom... Na ennyit a komolyságról...
2011. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs igazad.Tudod 17 éves fejjel még nem fejlődés a párkapcsolat.Tudod lehet,hogy őket jobban érdekli egy PC játék én meg azt mondom jól teszik.Majd ráérnek csajozni később.
2011. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Egy igazi férfi, nem fog csak azért meghátrálni, mert a kor épp nem kedvező számára... Csak azért lemondani valakiről, mert fiatalabb és ezért még rá se nézel EGYSZERŰ ÉRETLENSÉG. ha netán mégis megfelelő a két ember belsője és nincs nagy kontraszt a kettő között, csak azért lemondasz róla, mert valaki fiatalabb már rá se nézel? egy 17 éves már nem épp lányka, azért ezt tisztázzuk. szóval ez nagyon nagyon kevés értelmre utal...
2011. dec. 28. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!