Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Sok?

Figyelt kérdés
Ha tetszem neki, ugye elsősorban nem azt fogja nézni, hogy korkülönbség van közöttünk? 17 vagyok ő pedig 28? 20 éves barátnője volt utoljára. Mit gondoltok?
2011. dec. 28. 13:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
ma 13:43 Nem kell mindig arra gondolni, hogy egy idősebb csak meghúzni akar. Ugyan úgy akarhat CSAK meghúzni bárki más az én korosztályomból... Mellesleg, fel se merült még ez az egész... egyszerűen elvagyunk együtt. Viszont szeretném ha tudná hogy az én részemről okés, ha aggasztaná hogy én nem akarom...
2011. dec. 28. 13:48
 12/39 anonim ***** válasza:
Persze,hogy okés részedről.Mért ne lenne okés ennyi ésszel.Valószínüleg apapótléknak kell.Az,hogy gusztusod,hogyan van hozzá 17 éves fejjel azt meg nem tudom.
2011. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

eläin válasza:

Reagálni szeretnék arra, amit írtál. Én még nagyon fiatalka vagyok, de nekem az a véleményem, hogy régebben más világ volt. Ezt arra írom, hogy édesapád, és édesanyád között nyolc év van.

Hogy a kérdésre is írjak, nekem nagyon fura ez az egész. Elhiszem, hogy érettebb vagy a korodnál, de egy 28 éves más világban él. Neked még azokról a dolgokról nincs tapasztalatod, amiket ő átél. Ezért fura ez nekem. Persze lehet, hogy ti vagytok a kivétel, nem ismerlek titeket, így nehéz véleményt formálni, mindezt az általában látottak alapján írom.

2011. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Ezért majd ő megtanít mindenre, átéli velem újra azokat a dolgokat, amiket ő már átélt. És ne beszéljünk már úgy egy 28 évesről mint egy 60 évesről. A férfiak 50 éves korukig igen jól festenek... Egy 28 éves férfi ereje teljében van.
2011. dec. 28. 13:54
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

"Ezért majd ő megtanít mindenre, átéli velem újra azokat a dolgokat, amiket ő már átélt"


A szakításokat meg a kudarcokat biztosan.

2011. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Skydive ***** válasza:
100%
Ha a srác érett gondolkodású, komoly férfi, akkor áldásom. Ha meg egy komolytalan valaki, aki csak kislányokat tud magához édesgetni akkor gyorsan felejtsd el... Neked kell tudni, hogy melyik kategóriába tartozik...
2011. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%

13.52 vagyok. Az az érzésem, hogy te már döntöttél. Azért írtam, hogy te még nem tapasztaltad a dolgokat, mert célozni szerettem volna rá, hogy a beszélgetések számára nem biztos, hogy kielégítőek lesznek.

A tanításban igazad van, ő megtaníthat a dolgokra, de nem biztos hogy ez a kapcsolat neki is minden téren megadja azt, amire vágyik. Arra gondolok, hogyha nem tud veled úgy beszélgetni, hogy azokhoz a dolgokhoz te is tapasztalatok alapján "érdemben" hozzá tudj szólni, az hosszú távon (szerintem) problémákat okozhat.

2011. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Épp az a jó benne, hogy nem 17 éves fiú fejjel gondolkodik, hanem FÉRFI. Ha ugyan olyan dedós lenne, mint a korombeliek valószínűleg mást keresnék. nem a koron van a hangsúly hanem ami tudást képvisel. ha egy korombeli lenne olyan értelmes mint ő nyilván az ő társaságát keresném. de az a nagy helyzet hogy csak idősebb férfiak tudják ezt megadni nekem.
2011. dec. 28. 14:00
 19/39 A kérdező kommentje:
14:00 teljesen igazad van, végülis nem házasodni készülök. ha tényelg ennyire elütünk majd ami a kulturális hátterünket illeti, akkor nyilván ezt a kapcsolatot felfüggesztjük. mind kettőnknek fontos a kommunikáció minden formája
2011. dec. 28. 14:02
 20/39 anonim ***** válasza:
27%
Egyszerűen hülye vagy.
2011. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!