Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nekem tetszik, annak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem tetszik, annak én nem kellek, akinek meg én, nem az esetem. Miért?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy költői kérdés, de muszáj volt feltennem. de aki tudja miért szokott az így lenni... talán leírhatja.

Igaz, hogy nem vagyok bomba nő, csak olyan átlagos. viszont a kiszemeltem sem egy adonisz, sem nem egy brad pitt.. mégis... mégse. én nem értem ezt.

21l


2011. dec. 27. 21:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

áááh milyen már ez? :( miért nem lehet az ilyesmi egyszerűbb, mint régen?

édesanyámat egy év után jegyezték el annó. ha ma is ilyen világban élnénk, már 3x férjhez kellett volna menjek. aztán mégis itt vagyok, és mindjárt egyedül töltöm a szilvesztert:(

2011. dec. 27. 22:42
 12/15 anonim ***** válasza:

engem sok fiú át*** már..

és egyedül töltöm a szilvesztert..már vágyom egy kis "szexre" is meg hogy átölelhessem azt a személyt akiér igazán odavagyok!hozzábújni stb..:(

2011. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az sem az igazi, ha nem viszonozzák azt a törődést és vágyódást meg örömet, hogy végre Vele lehetsz.. csak sima szex egy olyan hapsival, akiért te odavagy meg vissza, neki viszont csak arra kellesz rosszabb, mintha nem is lenne senkid...

tapasztalat, sajnos.

2011. dec. 27. 23:18
 14/15 anonim ***** válasza:
de csak ha 1 napra az enyém lenne az a fiú én nem tudom mit csinálnék,ott halnék meg!!!!!!
2011. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
abban a pillanatban, azokban a percekben, órákban, persze. de sajnos az idő halad, és a pillanat tovaszáll, és akkor jön az, hogy meghalsz, mert tudod, csak akkor volt a tied, és most talán már más karjában van... az önsanyargatás roszabb... mondom én, hisz én is ezt teszem..
2011. dec. 27. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!