Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha túl tudok lépni azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl tudok lépni azon hogy visszautasitott és elfogadom az ő alltala felajánlott barátságot vagy legalább is jó viszonyt akkor. :?

Figyelt kérdés

hogyan tovább? én keressem vagy várjam meg amíg ő keres?

van bennem egy félsz attól hogy esetleg nyomulásnak vélné a közeledésemet annak ellenére hogy ezt megbeszéltük.(esetleg ezt is csak udvariasságbol mondta met nem akart megbántani bár ezt nem hiszem mert őszintének tünt) persze lehet h én vagyok paranoiás és közben meg semmi különös nem tőrténne. ugy vagyok ezzel hogy egy jo viszonyt kár lenne eldobni egy kapcsolatért főleg ha nem tartana sokáig,és bár fáj bízom abban h hamar túllendülök rajta.(hiszem azt hogy vagyok annyira erős hogy ha a közelében vagyok akkor is tul tudok lépni rajta,és még a csodákban is hiszek hogy még fordulhat a kocka,hiszen az életünket mi alakitjuk.)

25/f


2011. dec. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg. Ő sosem fog belelátni a gondolataidba. Ebből következik, ha ő azt mondta, hogy barát, akkor barát. Nálad a barátság ott kezdődik, hogy bármikor büntetlenül felhívhatod.

Nem tudom, hogy milyen rég illetve mennyire ismeritek egymást, de az, hogy te keresed az egyáltalán nem "idétlen".

Amúgy pedig, ha nem képes azt mondani, hogy frusztrál a közelséged és nem akarja azt érezni, hogy folyamatosan el kell utasítania téged, hogy nehogy valamit jelnek vegyél akkor megérdemli. Szóval keresd nyugodtan. Nem is kell emlékeztetni arra, hogy csak barátilag. Akkor kell inkább kiakadni, ha ő rója fel valamilyen módon...

2011. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez a legyünk barátok duma kb annyit jelent,hogy sz@r hódítási technikát választottál.

indíts új csatát,más módszerrel,ennyi.

egyenlőre hanyagold,dugj meg néhány csajt,hogy kitisztuljon a fejed,feltöltődj és után térj vissza rá.

2011. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem neked mi a teknikád?
2011. dec. 27. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel nincs két egyforma nő,ezért ugyanolyan módszer sem létezik,uh kár lenne taglalni.

de az tény,hogy nekem még soha nem mondták,hogy legyünk csak barátok.

a tettek számítanak nem az,hogy mit hord össze,mond a csaj.

azt egy percig se hidd el,főleg ne vedd szó szerint.

2011. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tudom most nagyon hülyének fogok tünni de erre irnál példát

a tettek számítanak nem az,hogy mit hord össze,mond a csaj.

azt egy percig se hidd el,főleg ne vedd szó szerint.

2011. dec. 27. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj.:)

te vagy a konkrét példa.

legyünk csak barátok-lefordítva-sz@r a dumád,mulya vagy,nem vagyok kíváncsi rád,nem kellesz jelenleg.

szóval ha később újra próbálkozol és jó a dumád,határozott vagy,akkor valószínűleg más lesz az eredmény.

2011. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!