Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan és mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mennyi idő alatt tettétek túl magatokat a párotokon ha elhagyott vagy visszautasított? Vannak olyanok akik ezek után is szép emlékeket öriznek a másikról, és örökre a szívébe zárta?

Figyelt kérdés
Feltéve hogy tényleg szerettétek(ezt azért írom mert páran ugy vannak vele hogy bumm bele a csajozásna/pasizásba) és sztem ha tényleg szeretsz valakit akkor mindegy hogy lesz vége nem tudsz hipp-hopp túllépni rajta.
2011. dec. 20. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
van aki öngyi lesz:d
2011. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a mérleg másik vége
2011. dec. 20. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a leghosszabb felejtésem az olyan 2-3 hónapba telt. Azóta jóban vagyunk, bár szakítás után egy jó ideig nem kedveltem. És igen, tényleg szerettem :) 20/F
2011. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DakotaDamon ***** válasza:

Én lassan két hónapja eszem magam miatta. Még nem tudom, hogy heverem ki. De majd sikerül. Talán. :)

17/L

2011. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 évig jártunk és az ucsó 2 hó nem volt az igazi, na akkor túl voltunk már egymáson, én legalábbis, érdekes, mert ő hagyott ott és őt viselte meg jobban, állítja még most is ugyanúgy szeret, de ata se beszéltünk 20L
2011. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tiszavirág-életű "kapcsolat" volt a miénk, de annál emlékezetesebb. Soha nem fogom elfelejteni.
2011. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amint elkezdek a régi szép élményekre,emlékekre gondolni,eszembe jut nyomban a sok rossz amit tett.

Örökre itt marad az biztos,pedig nem érdemli meg.Volt akit 4-5év volt feldolgozni.

2011. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok most.szeretem de bele sem merek gondolni hogy akár 4-5 év vagy több amig elfelejtem
2011. dec. 20. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
kb. 2 év, ez van...
2011. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!