Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? én nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? én nem akarom elvesziteni...

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyok együtt a barátommal...annyira szeretjük egymást, hogy nagyon:)...csak...és itt a csak...kezdetben (nekem első kapcsolatom) nem törődtem annyit vele amennyit kellett volna...vagyis találkoztunk minden, jó volt vele de ha volt valami más Ő-t is félre tudtam tenni...

ma már nem igy van ez...sokkal jobban ragaszkodunk egymáshoz, mindent megbeszélünk, és nem tudnánk létezni egymás nélkül...ami a probléma h elég gyakran felhozza a múltat, hogy ő akkoriban csak "marionettbábu" volt nekem...úgy érezem ilyenkor mégsem tudja valóban mennyire szeretem...pedig ezt a problémát már nagyon sokszor megbeszéltük, mégis újra és újra felhozza...nem akarom elvesziteni, Ő az Életem....


2008. márc. 28. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csinálom a barátnőmmel...de tudaton kívül,mert utolag mindig megbánom,hogy ismét felhoztam.De szerintem azért csinálom ezt,mert őrűltem szerelmes voltam bele(mondjuk mostis) az elején és nagyon megbántott vele.de durvábban csinálta..szintén én voltam az első pasija egy hét után kidobott,ujbol összejöttünk ujbol kidobott,és ujra összejöttünk,hát most megvagyunk de figyelmeztettem h ez az utolso felvonás!Neked csak azt tudom mondani ügyelj arra hogy ne kövess el több hibát!
2008. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeresd most nagyon, és mindig mondd el, hogy mit érzel iránta! Feledtetni fogja a multat-Reméljük.
2008. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!