Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt hogy hozzam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy hozzam fel a barátomnak?

Figyelt kérdés

A barátom áthívott magához Szilveszterezni. Nem kettesben lennénk, mert lennének ott mások is.

Viszont egyik legjobb barátnőmnek írta, hogy voltak komolyabb tervei velem Szilveszterkor, csak mivel mondtam neki, hogy nem állok készen rá, így nem lesz semmi.

2 és fél hónaposak lennénk akkor.

Mit csináljak? Nekem rosszul esik, hogy nem nekem írta/mondta el, hanem a legjobb barátőmnek.

Ugyanakkor én nem vagyok könnyenkapható, és nem is akarom magamat doaadni. Ő ezt tiszteletben tartja, csak mégis rossz, hogy a legjobb barátnőm tud róla én meg "nem". Én onnan tudom, hogy a legjobb barátnőm elmondta nekem, de Őt nem akarom belekeverni.


2011. dec. 23. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy miért kellett volna neked is elmondani. Becsülendő, hogy nem zavarja, hogy várni kell, nem sok fiú bírja ezt. Most akkor tulajdonképpen az a baj, hogy nem mondta, hogy le akart veled feküdni szilveszterkor, de mivel nem állsz rá készen, ezért nem fog? Ezt minek mondani? És minek felhozni? Hülyeség ezen agyalni.
2011. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából én sem értem magamat, hogy miért zavar, lehet azért,mert picit éretlen vagyok.

CSak úgy bennem van az, hogy akkor eredetileg nem csak a közös SZilveszter miatt hívott át, hanem a szex miatt is.

2011. dec. 23. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
igazán meglátszik, hogy nő vagy...szerintem ha neked mondja/írja, akkor panasznak hangzik, ha másnak, akkor nem.enyi az egész.örülj neki, hogy nem a barátnőddel vannak ilyen tervei
2011. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biza biza. be akarta vágni a lompit.
2011. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!